Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

vai emma si mie imi plac tare mult pijamalutele astea din cap pana-n picioare. Barbosu zice ca parca-i Casper (fantoma din desene animate) cand e imbracat asa.

eu numai in body lungi de bbc de astea o imbrac pe Emma in casa( well pe Oani asa am imbracat-o cand era pitica in casa).

eu pun la bb un body cu maneca scurta gen chilotel jos, apoi sosetele si body lung peste. sac de dormit la nani sau daca e murder sacul, body de fleece in loc de sac la nani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am pierdut pariul. Citez: " tupeul jegos poti sa-l lasi deoparte, inclusiv si tonul de superioritate, ca poate chiar reusesti sa ma enervezi, lasand astea deoparte o sa primesti banii maine sau poimaine , DAAAR ca exista si un dar. De azi incolo pt fiecare banut pe care il trimit vreau sa primesc confirmare de primire si pt fiecare leu cheltuit vreau sa vad bonuri de casa ca sa vad ca banii s-au cheltuit pe copil, daca esti de acord". Astept pareri.

eu zic sa te calmezi bine si sa iti pui pe o foaie de hartie ce vrei sa ii spui legat de bebe fara sa il iei deloc de sus pt ca ai nevoie de el( pt baiat si  pt sprijin financiar) si sa nu te abati de la plan, daca zice una care te enerveaza numeri in gand( 1, 2 3, etc- happy thoughts). il lasi in pace, te intereseazasa iti dea bani pt bb, atat. vorbeste frumos cu el, te rog, multu', cand il rogi ceva ii spui si tu daca poti, etc.

vei fii tu surprinsa de cum reactioneaza el, sigur nu o sa se astepte de la tine [:)]

eu as pastra  toate chitantele cu cheltuielile pt copil, sa vada cat se cheltuie, ca nu stie sigur cat se aduna, sigur cheltui mai mult decat ofera el cu asa generozitate.

ai nevoie de o relatie pasnica cu el pt Aris. nu as spera prea mult pt tine de la ungur, nici daca ii trece supararea pe tine nu va vad bine impreuna.

 asta din ce povestesti tu pt el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esec cu pâinea.

Lua bucati prea mari si i se lipeau de cerul gurii. Am stat numai i stres. Pasta de ardei nu o mai vroia... poate ca era si obosită. Am incercat sa.i inmoi paine in ardei, nu i.a placut. Noroc mare ca mai aveam o bucata de dovleac copt de dimineață.

I.as da ceva de mâncare pe la 19. Nu stiu ce... exclus cerealele asa tarziu.

 

Eu mai pun odată intrebarea asta: ce lp sa.i dau la cereale? Inainte ii dadeam Milupa 1, darnu i.am mai dat demult. Sa i.au milupa 2? Sau tot 1? Nu am de la ce sa ii fac tranziția.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...