Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marry, multu pt vestile despre Just. Doamne-ajuta!

Eu n-am facut nimica pt ideea cu blogul. Poate mai la noapte :)

Ziceam ca ieri I n-a inghitit nimica din legume?! Ba a inghitit! :)

Azi a fost tot cam ca ieri, poate un pic mai interesata, cred ca s-a prins ca e de mancare...Sper! :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hollaaa... Si eu pe aici, tot slabita... Maine dimin ma duc sa imi fac analize. Cat iau calciu sunt mai bine, dar acum am stabilit cu dr sa nu iau sa vedem ce iese la analize. Am spasme musculare si imi tremura picioarele. Azi dimineata nu as fi putut sa plec de acasa, mi-am luat o zi libera.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce condimente? Vreau si eu reteta!!! Pls

carnea se marineaza cel putin 12 ore, ideal 24 in lapte. condimente: cativa catei de usturoi intregi, oregano, cimbru, piper, usturoi. cateva linguri ulei masline, sos soia( continut scazut de sare) cat sa miroasa. carnea acoperita in lapte.  pt bebe fara sos de soia cu zeama de lamaie in loc. la cuptor nu se pune toata zeama, cat sa fie carnea jumatate acoperita, se mai completeaza pe parcurs cand scade.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, mi-a adormit si mie flacaul, in sfarsit, dupa 2 ore marailei continue. Ma doare capul de cat m-am agitat cu amarata aia de branza, agitatie alimentata de maraielile lui :(

O sa pun si poza cu el fericit si cu dezastrul ramas in urma. nu vreti sa stiti ce e pe scaunul ala de masa, ca la un moment dat nu a mai vrut cu lingurita ca nu ma miscam destul de repede si a bagat fata in castron, apoi i-am dat cu mana, l-am scuipat sa nu il deochi :)) pt prima data a mancat peste 100 de gr, nu stiu exact cat, un dovlecel intreg, juma de cartod dulce, ulei de masline si cam o lingura de branza.

 

Intre timp am mai intrebat si pe grupul de diversificare pe FB si cica din laptele de capra nu prea iese cu lamaie, din ala de vaca iese bine. O sa iau de vaca.

 

sunt ofticata ca vorbisem cu sotul si era de acord sa mergem la o sesiune de 2h de un fel de terapie de grup cu alte cupluri, despre gestionarea conflictelor in cuplu, dar el e racit, nu rau, dar are 38.5 si stranuta des, nu il pot lua acolo ca vin toti copilasii cuplurilor :( deci ma duc singura, mda.

 

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifIMG_20140922_160633.jpg

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifIMG_20140922_161425.jpg

scump bebe.

nu vreau sa fiu in locul tau sa strang ce e pe acolo [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...