Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

gina, ce mai faci? :)))

Pe-aici, dar nu prea am avut timp de scris, doar v-am citit cand alaptam :)

Abia acum mi-au adormit toti copiii (cel mare primul, desigur) si mai blogaream un pic.

Am fost ieri in vizita si m-am ales cu un portbagaj de......... plante, flori, arbusti, boscheti samd [batcap]

Avea verisoara-mea bradina botanica in curte, iar eu, nehalita cum sunt cand e vorba de flori/plante ornamentale, am luat.......... tot ce mi-a dat, ca o fata primitoare :)))

Azi am muncit o gramada sa le sortez, organizez, decid unde le plantez, o parte in ghiveci, altele prin curte, pune pe nenea sa faca gropile........... treaba. Bine ca am avut mancare, altfel pasteam cu totii boscheti [alcool]

 

Ti-am admirat zambiliciosul si ma gandeam ca se potriveste bine cu Maria, ca si ea e cu rasun-n gura toata ziua si la toata lumea. Si la matusa-mea, ieri, nu zicea nimic, indiferent cine o lua in brate, important era ca sta si ea mot :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor!

Ms MES SI NEW de urari.Sunt racita si eu si sotu.Copiii nu ,Slava Domnului! Azi m

am simtit oribil ,molesita si fara chef.Dar tot a trebuit sa fac mancare si sa curat baia de jos.Si am dat comanda la Emag.Ma chinui sa ma hotarasc de cateva zile.I.am luat lui Robi 2 perechi pantalini trening,un tricou pt o fetita la a carei zi de nastere mergem si 2 jucarii fetei.

Despre gradi:Robi a mai plans putin dupa ce am plecat eu sar si.a facut prieteni,a mancat SINGUR F bine.Doamna a zis ca e mancaios.Fi.miu!!!! Tare asta.Ca asculta,se joaca dar el nu prea vrea sa mai mearga.Sa vedem ce o mai fi. Si e in grupa cu o vecina.Noroc cu ea ca ea l.a impacat.Barbatii -de mici sunt asa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New , nu mi-a plăcut , le-au spus fetelor ca sunt bătute in cap , unui baiat du-te in P... Mea , urat tare , inadmisibil , si tipa încontinuu ...

 

Eu sunt o idioata , l-am scăpat pe Andrei in cap de pe canapea , ii tineam bariera cu mana , m-am aplecat sa ii dau jucăria de pe covor , el s-a aplecat odata cu mine peste mana mea , am văzut efectiv cu a căzut . Oribil , ma simt oribil de imi vine sa ma bat :((( acum doarme , il urmăresc . Cumplit , sunt o vaca proasta :((( mi-am cerut iertare , sper sa fie bine !!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, voi umpleti capitole cu diversificarea asta. Cu oricine am vorbit despre diversificare, mi-a zis "nu te stresa". Si eu sunt fata ascultatoare. De ce atata stres, daca tot lm/lp e baza iar restul sunt doar pt experiment si acomodare?

3xlike :)))

Azi i-am facut si eu fetei piure de morcov si pastarnac la jucaria Avent (faina tare, a meritat)............. cine a zis ca numai blw-ul lasa urme? [alcool]

Fata mea a vrut sa imia rate ca nu e asa si s-a mozolicit toata, ca scuipa, se stramba........ am zis mersi ca am lapte la buton.

Mai incercam (pline de speranta).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...