Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata si de la mine!!

Aida, sunt perfect de acord cu tine, dar sunt unii barbati carora oricat le-ai spune, mai tare ii intarati...si pe care trebuie sa-i lasi in ritmul lor...la fel ca Arrya sunt si eu si am invatat ca nu e bine sa le tot spui ca se simt cicaliti...sa nu crezi ca le iau apararea, dar de schimbat nu-i poti schimba asa usor....

Total de acord !

Parca el nu vede ce este in jurul lui , e un baiat cu carte ,vorba aceea .......

Arrya , eu zic ça trebuie sa vorbesti cu el o data pentru totdeauna , sa-i explici cum stau lucrurile din punctul tau de vedere si sa ii ceri parerea , de genul: spune-mi cum sa fac ?

cum sa ma descurc ?tu ce parere ai ?

In felul asta , il pui si pe el sa gandeasca ....in plus acum ca incepi diversificarea si trebuie sa va dedice voua tot timpul ramas.....

Daca nu , simplu angajati femeie la curatenie .....asta daca va permiteti ...daca nu , clar trebuie sa te ajute el .

Decat sa risti sa te imbolnavesti tu , mai bine ii spui cum stau lucrurile.....concret ...cu exemple ..etc ..si vezi ce iese ..

Fii tare ! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nata!

Andra , masterchef e un format a lui Gordon?

Mie nu imi place ...modul in care trateaza concurenti ....ce am vazut din reclame ..

Si mai este si Italianca aia care nu stie sa vorbeasca bine ....Ore ce o cauta la televizor daca nu stapaneste bine lb romana ........in fine ..e dezgustator

La Maruta , se promoveaza tigania ,prostia si toate cu345le .....

E bine de evitat tv -ul

In Italia ..nu este atata prostie dar divertisment zero....si vezi numai tragedii...emisiuni intregi cu disparuti , omoratii.... [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nata!

Andra , masterchef e un format a lui Gordon?

Mie nu imi place ...modul in care trateaza concurenti ....ce am vazut din reclame ..

Si mai este si Italianca aia care nu stie sa vorbeasca bine ....Ore ce o cauta la televizor daca nu stapaneste bine lb romana ........in fine ..e dezgustator

 

Hell's kitchen stiu eu ca a fost creat de Gordon....la toate restaurantele lui e cu programare din timp...noi am desfiintat tv...imi ajunge netul unde pot pune ce vreau si nu trebuia sa ma uit la toate aiurelile...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi :)

 

Citeam ce povesteati voi despre soti si ajutor si ma gandeam ca noi, femeile, nu vom fi niciodata multumite :)))

Al meu s-a trezit foarte devreme (ca de obicei), s-a strecurat afara din dormitor si si-a facut de lucru pe la bucatarie: a spalat vasele ramase de aseara, a facut un pic de ordine.............. dar tot nu mi-a convenit, ca mi-a stricat ordinea mea, i-am mai zis de n ori sa nu se mai bage cu alinierea si-n teritoriul meu [smulgpar]

Dupa ce ne-am trezit si noi, ceilalti, a luat-o pe Maria in brate de cum a deschis ochii si iar nu mi-a convenit [:-)))] , ca eu o lasam linistita in patut pana reuseam si eu sa ajung la cafea. Bine, el a luat-o de drag, ca nu plangea, dar mai dura putin pana ajungeam eu sa fiu disponibila sa o preiau si tot aveam impresia ca deja vrea sa mi-o plaseze, sa fuga afara, la tigara.

 

Nu va speriati ca face mereu treaba, dar azi e pauza de santier, e si cam rece afara si a trebuit sa-si faca de lucru prin casa.

 

Deci............. nicicum nu-i bine [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...