Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Suzie, asa o sa fac dar sunt doua probleme. Prima cu ziua de vizita. Zice ca-i ocupat si nu poate spune clar cand vine. Dupa razboiul de zilele astea, la cum il cunosc, re va razbuna pe mine dandu-se la fund. A zis ca el poate sa traiasca bine mersi si fara sa-l inteteseze de copil. A doua problema e cu bonurile. De banii pe care (zice ca) ii trimite acuma trebuie sa iau patut, premergator si scaun de masa. Si daca mai raman, niste ghetute cu siret pt ca papuceiicu arici ii da jos. Pt ghetute am bon. Dar pt celelalte, luate de pe tocmai.ro, de unde sa-i scot bon? O sa le pozez si o sa-i trimit pozele si bonul platit la curier. Desi nicaieri nu scrie ca trebuie sa-i dovedesc ce fac cu banii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neața!

Cafea dau eu azi , că musai trebuie să mai beau o cană

Cu diversificarea stau bine...cred că copiii mei nu au mâncat atâtea chestii ciudate!

Am învățat de la voi deşi nu am pe cine aplica. Eventual pe soacră. Că oricum l-a stricat pe al meu de când stă la noi că vezi Doamne femeia trebuie să lucreze orice iar bărbatul doar treburile bărbătești. ...

Donez!

Vă pup pe toate şi pe puiuții voștri, pe fiecare în parte.

Ieri am dat în plâns la magazin.Am avut o clientă cu o frumusețe de fetiță.

M-a luat plânsul în timp ce mă jucam cu ea...

Cred că trec eu pe diversificare poate mai slăbesc eu vreo 10 kg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Suzie, asa o sa fac dar sunt doua probleme. Prima cu ziua de vizita. Zice ca-i ocupat si nu poate spune clar cand vine. Dupa razboiul de zilele astea, la cum il cunosc, re va razbuna pe mine dandu-se la fund. A zis ca el poate sa traiasca bine mersi si fara sa-l inteteseze de copil. A doua problema e cu bonurile. De banii pe care (zice ca) ii trimite acuma trebuie sa iau patut, premergator si scaun de masa. Si daca mai raman, niste ghetute cu siret pt ca papuceiicu arici ii da jos. Pt ghetute am bon. Dar pt celelalte, luate de pe tocmai.ro, de unde sa-i scot bon? O sa le pozez si o sa-i trimit pozele si bonul platit la curier. Desi nicaieri nu scrie ca trebuie sa-i dovedesc ce fac cu banii.

 

pai hartia aia de la curier e sufiecienta, nu ii trebuie bon fiscal...si de acum inainte nu ii mai spui pt ce rvei banii, aduni bonuri de la scutece/lapte/mancare /haine etc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...