Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

aaaaaa, si ne-au venit analizele de sange. sideremia 5, in conditiile in care valoarea minima acceptata e 11.

deci mes, spearam degeaba cu fierul, amandoua:)

Aoleeu, Andika! Oare ce ar fi de facut? Voua v-a recomandat ceva? Eu inca n-am ajuns la controlul de 6 luni...Si a mea abia abia deschide gura la mancare. Ma rog, bine macar ca nu intoarce capul :)) Poate se mai razgandeste...Abia am.inceput doar

Hai, poate Z vrea sa te tina si el in suspans, o fi citit ca nu vrei sa bucataresti :) Ca asa o fi citit si I ca nu vreau sa fac mancare separat...

Edit: am vazut cu picaturile haussman. Sa vad ce mai zice si pediatra. Eu am inceput diversificarea la 6 luni :)) dar I cred ca inca nu si-a dat seama :) cavei i se pare ca ne jucam (ceea ce e cam adevarat).

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arry, am vrut sa scriu un mesaj sfatos, dar pe urma m-am razgandit. Am sa zic totusi ca si eu m-am certat cu al meu in ultimul an, in conditiile in care de cand suntem impreuna nus' daca ne-am certat vreodata. Pur si simplu se schimba treaba cand ai copii si, mai ales cand sunt doar mama tata si copilul, fara ajutoare.

Si eu ma gandesc sa chem pe cineva sa ma ajute cu lucrurile greu de facut (gen curatenia mare/generala), dar al meu le face el daca ii zic si ne mobilizam.

Cum ziceam si la Baby, asteptari un pic mai mici, liniste mai multa :) lasa ca faci curat cum vrei tu cand o fi V la gradi...Eu asa ma mint cand ma apuca exasperarea...

Nu te mai inversuna asa pe el, ca ai sa ajungi sa crezi si tu ca e un om rau si ca nu va iubeste ( cred ca iti dai seama ca NU e asa :) ) Plus ca si el o sa se c ariceasca de la cicaleala. Relax, si fa si tu ca Monica cu rufele :)) mi-a placut! Cred ca am facut si eu asa fara intentie, dar a avut rezultate.

Aaa, si e drept ca e imp si cum au crescut acasa. La soacra-mea e ordine si disciplina zici ca e ofitzereasa :)) La mine mama a fost f exigenta, acum mai are si alte preocupari.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...