Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

Ca sa am grija ca el nu-i banca si ca daca mai insist si nu-l las in pace o sa-i interzica sa mai vina sa-l vada. Ca si asa numai din obligatie a venit. Cu greselile gramaticale de rigoare

bla-bla-bla-bla.

 

acum serios eu as ignora-o. ca nu stiu cam poate reactiona ungurul la chestiile dintre voi fetele. doar vrei bani de la el, ea pote sa zica ce vrea, ignore total.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ca sa am grija ca el nu-i banca si ca daca mai insist si nu-l las in pace o sa-i interzica sa mai vina sa-l vada. Ca si asa numai din obligatie a venit. Cu greselile gramaticale de rigoare

Inseamna ca ea ii baga in cap tampenii... intreaba-o unde e locul ei in ecuatie? A fost si ea cand l-ati facut? Sau nu ii ajung banii pt ea si fiu-sau...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa am grija ca el nu-i banca si ca daca mai insist si nu-l las in pace o sa-i interzica sa mai vina sa-l vada. Ca si asa numai din obligatie a venit. Cu greselile gramaticale de rigoare

Ia sa.si vada de treaba ei. Si da, cand ai un copil faci mukte lucruri din obligatie, ca doar trezitul in timpul noptii sa culegi copilul de pe jos nu e opțional.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...