Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 30


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fete mai da cineva fier și calciu la bebe? Dr noastră de familie ni le baga pe gat fara analize, a zis sa ii dau 3 luni ca e obligatoriu si imi da apoi sa ii fac analize.

Cica toti au nevoie, ceea ce mi-e greu sa cred...

M-as duce sa-i fac analize dar mi-e mila de venele lui :(

 

Sa ai mare grija cu calciu, excesul de Ca poate da pb renale...Fier multi pediatrii recomanda dupa 6 luni celor alaptati..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, eu nu ma mai inteleg (Maddutz, unde esti...)

 

Am fost si mi-am facut analizele, toate sunt in norme..inclusiv calciu: e drept ca am luat doze de cal de sambata incoace, dar azi dupa analize iar ma simteam ametita...

 

Am fost si la ortoped, am facut si radiografie la labele picioarelor, mi-a zis ca nu sunt probleme la oase....si pe mine tot ma dor; mi-a dat sa fac fizioterapie...cred ca ma duc si la reumatolog..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi raspunde si mie nimeni?:((

Poate sa fie oscilococcinum, dar nu sunt convinsa, fiindca n-am.avut nevoie mi-a trecut ca vantul pe langa urechi/ochi.

In schimb am ramas cu camomilla care cica e buna pt orice stare a bblusului care n-are explicatie stiintifica (de la doctor). Asta am tinut minte ca era ciudata :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Na, ca v am ajuns si eu..asa...fugarita, ca Easy! Aseara scrisesem un mesaj dar nu s a postat ca eram delogata, apoi m am pus la somn.

 

 

Noi mai asteptam cu diversificarea. Dar de fier si mie imi e groaza. Ieri am mers cu scrisorica din spital sa o las la dr de fam si sa intreb cand sa mergem la vaccin. asa ca, joi la 13 o inteapa..

Apoi am fost la farmacie si am facut urat cu o fatuca ce a indraznit sa sara randul... :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...