Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: Pregatiri de iarna


Recommended Posts

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

la William in clasa sutn  30 de copii din care cel putin 3 indieni si 3 asiatici (chinezi , japonezi...ce or fi). cei drept ca sunt printer cei mai buni. dar romanu-i fruncea [:)]

 

si fetita vecinilor  indianca/rusoaica...tot in topul clasei este (clasa diferita)

 

...o fi ceva din gene cu asiaticii astia,dar am observant ca si parintii lor sutn f implicati in educatia lor. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la William in clasa sutn 30 de copii din care cel putin 3 indieni si 3 asiatici (chinezi , japonezi...ce or fi). cei drept ca sunt printer cei mai buni. dar romanu-i fruncea [:)]

 

si fetita vecinilor indianca/rusoaica...tot in topul clasei este (clasa diferita)

 

...o fi ceva din gene cu asiaticii astia,dar am observant ca si parintii lor sutn f implicati in educatia lor.

Nu, nu ...nu sunt mai deshtepti, sunt doar mai lucrati .

Sunt exemplul clar ca te poti ridica la nivelul unui gifted daca muncesti serios si sarguincios.

 

Este o mentalitate care mi se potriveste. De aia ii si admir.

 

MihaS, daca scoala se implica asa mult in educatie de ce rata de absolvire a facultatii e atat de mica ? Pentru ca nu vor sa urmeze studii superioare sau nu fac fatza ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...