Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar: Pregatiri de iarna


Recommended Posts

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si cum mie mi se intampla mereu cate ceva de rad toti, astazi de dimineata aranjata ca o floricica si cu toace:)) de 10 cm asteptam pe trotuar sa vina cineva sa ma ia cu masina.

Undeva aproape se amenajeaza un parc si es5e santier.Muncitori...betoane...asfalte:)):)) si bineinteles basculante si soferi de ...ati ghicit...basculante! :)):))

 

Si cum ma uitam eu in zare(dupa limuzina:))) , opreste măre chiar in fata mea de nu mai vedeam nimic, o basculanta maaaare si frumoasa :)) cu un sofer miiic si urat care urla suav catre mine:

-Papuşe, te fac o plimbare cu basculanta? Te duc unde vrea muschiu'si inimioara ta!

:)):)):))

-Ce mă...mica ta vrei frate? Nu ai si tu ceva de carat? O piatra, un beton, pe mă...ceva? Du-te-n...treaba ta!:)):))/£/^/*/;:(:;/!!!:)):))

 

Frate, ambala basculiciu'ala in timp ce ranjea cu 2 dinti si incerca sa bage o privire de Don Juan (da-i iesea doar un astigmatismo-strabismo-strâmbism), de am mirosit toata ziua de parca dormisem toată noaptea cu capul pe teava de esapament de la un garaj de basculante.:)):))

 

Acum imi pare rau:))!

Trebuia sa ma urc sa vad cum e!:)):)):))Ca in tinerete m-am plimbat cu tractorul imbracata "office"(nici nu va puteti inchipui cum aratam cu tractoristul tragandu-ma de maini in tractor si sotul impingandu-ma de jos:)))cu tocuri de 10, cu bicicleta imbracata la fel:)), dar cu basculanta nu!:)):))

Si uite asa am dat eu cu piciorul unei sanse unice!:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yagmur,

 

pasare rara, am citit mai demult o carte: cum sa spui nu, tema e larg desbatuta dar are si un subcapitol despre: controlul sfinterelor.

Stiu ca am luat si din intamplare o carte despre un baietzel ce ii era teama sa mearga in vizita peste noapte din cauza pampers-ului necesar. si culmea e ca a descoperit in aceeasi noapte ca si colegu & pretenu lui avea aceeasi problema.

Controlul sfinterelor e un reflex si nu o activitate cognitiva.

 

Punct: de ce nu ii aduci pt cateva ore lu turb o studenta care se lucreze sa se plimbe sa faca teme cu el.

Ma gandesc ca ar fi mai usor si pt copil si pt tine. e asa scump?

 

Michelle, te cred, numai daca as fi simtit gustul mustului..nu imi trebe poza. esti draguta.

 

 

Karu, misto covorul. Poza e din camera fetelor?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Londonezul studiaza in Anglia.E in anul 3, a aplicat pentru imprumut de la stat pentru studii.Nu a vrut in Scotia desi acolo era gratuit.

 

Nu am vazut "Uni"scris de tine, ca ma prindeam.:))

 

In Scotia studiaza altceva.:)):))

 

 

Si nu pot sa "citez".

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

haha, cu basculanta am avut ocazia sa merg, si cu betoniera. am lucrat o perioada impreuna cu sotul, la o firma de constructii.

iar cireasa de pe tort, in studentie am mers in locomotiva trenului, era trenul arhiplin, i s-a facut mila mecanicului de noi (eram 3 colegi) si ne-a lasat sa stam acolo, in partea locomotivei opusa sensului de mers. foarte interesant arata o locomotiva, ne era cam teama de bazaitul transformatoarelor, am stat smirna, sa nu atingem nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...