Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Pregatiri de iarna


Recommended Posts

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buflea, s-ar putea sa vorbim singure pe aici. Eu abia, abia am putut sa intru pe forum numai din comunitate, ca direct imi da mesaj de mentenanta, dupa vreo 3 ore de incercari.

 

Visul ala a fost creepy rau, si acum parca mai simt coada aia pe la spate.

Eu visez in fiecare noapte si deseori chestii ciudate pe care din pacate le uit.

 

 

dimineata mi-a murit forumul dupa ce am citit cosmarul tau. scary rau de tot. si eu ma intreb de unde vin cateodata chestiile astea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Și mie îmi mergea forumul tare rău, folosesc Chrome. Am șters History, am restartat calculatorul și acum merge bine, nu mai primesc mesajele de mentenanță.

 

Viv, e foarte frumoasă adolescenta ta!

 

Iar copila lui J_G mi se pare un copil voluntar, care știe ce vrea  [:)]  (nu încăpățânată, doar voluntară în mod pozitiv).

 

Vizavi de concedii (na, m-am trezit și eu la spartul târgului), n-am avut concediu nici anul trecut, nu am avut nici anul ăsta. Avantajul lucrului la propria firmă.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru toti forumistii care nu puteti intra direct pe forum, urmariti pasii de mai jos si rezolvati problema:

 

http://comunitate.desprecopii.com/intrebari/view/532/eroare-pe-forum

 

Cu aceasta ocazie multumesc Oana_B pentru raspunsul acordat. Nu am apucat sa raspund acolo ca mi s-a inchis subiectul.

Pentru varianta de mobil stergeti pur si simplu istoricul din telefon.

 

Succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

Pfu, ce zi si azi...

JG, Carla e asa cum mi-o imaginam :)

Viviana, cat te inteleg cu cosmarurile. Si imi pare bine ca le poti spune, eu nu o pot face deloc... niciodata :( Silviei ii sta extrem de bine tunsa asa!!

Ma mananca in gaaaaat de imi vine sa ma scarpin :( si mi s-a aplecat de bomboane si pastile si spray-uri

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

 

Aminna, stii ce am facut eu toata duminica? M-am uitat la Ray Donovan! :). N-am reușit sa vad episoadele 8 si 9, nu stiu de ce. Mai am câteva din prima serie, apoi trec la a doua pana unde am început sa vad. Sambata am vazut ep 11 sau 12 din p.2-a, la noi merge la HBO. Așa-i ce fain e? Eu nu ma mai satur. Știam ca o sa te prindă! :)

 

Didialex cred ca R telepatizeaza cu Silvia mea. Azi a venit in premiera si a alergat cu mine! Ea care mereu strâmba din nas, am mai chemat-o. I-a plăcut, am facut si poze. Sunt pe FB. :)

 

Ella sa aveti drum bun! Am inteles ca mergeți numai voi doua. Ai curaj sa conduci atâta drum. Câte ore faceti? Cand plecați? Vineri?

 

Buflea felicitari lui Alex si succes cu Flavia! N-ai mai zis nimic de castraveti...

 

Viviana si JG sa va trăiască frumoasele!

 

Eu n-am facut nimic la tf si merge forumul. O perioada dimineata n-a mers, apoi da.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Aminna, stii ce am facut eu toata duminica? M-am uitat la Ray Donovan! :). N-am reușit sa vad episoadele 8 si 9, nu stiu de ce.

am avut si eu probleme la cateva episoade, dar pentru ca nu aveam rabdare sa incerc alta data, am miscat milimetric cursorul, manual, pana la sfarsitul episodului. mi se oprea si sonorul la faza asta, nu l-am putut face sa mearga. pana la urma am priceput ce se intampla, ca muream de curiozitate [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...