Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Pregatiri de iarna


Recommended Posts

Miha, facem 2 zile pana la Bucuresti...plecam sambata la 4 dimineata, in jur de 6 seara suntem in Arad, unde dormim...apoi duminica plecam spre Bucuresti, depinde de trafic, dar in general facem cam 8-10 ore...sa speram ca acum e mai putin, pt ca sunt portiuni de autostrada (eu merg pe Deva, Sibiu, Valcea, Pitesti)...in vara am prins trafic mult pe Valea Oltului, dar era luni...si plecasem din Viena....la 3.30 dimineata si la 8 seara eram in Bucuresti...1300 km...acum sunt doar vreo 550 km...restul de 1300 sunt de la noi la Arad...cand ne intoarcem acasa, dormim la granita Ungaria cu Austria...daca plecam la 6 dimineata, in jur de 8 seara suntem acolo...

 

La mine de pe computer merge ok forumul; acasa am Chrome, la munca Internet explorer..dar de pe mobil tot apare eroarea aia...ce ar trebui sa sterg ? eu dau cu google comunitatea desprecopii...intru pe ea, dar cand vreau pe forum, apare mesajul cu sorry  [batcap] 

 

m-am vopsit, mi-am facut unghiile, ca maine merg la Oktoberfest...si nu ma primesc altfel  [pk] incepem deja la 5.30pm, asa ca maine muncesc mai putin...prea mult nu putem sarbatori, din cauza ca joi muncim...dar o sa fie fain, de-abia astept sa dansez pe banca...anul trecut dansam asa in sir si in spatele meu era unul cu halba de bere....si daca nu a zgaltait halba aia, de a ajuns toata berea pe spatele meu  [smulgpar] 

al meu ramane cu Marcia, au hotarat sa mearga la Subway intr-un orasel langa noi...l-am descoperit in Islanda (am mancat de 2 ori la ei) si ne-a placut....aici de-abia a aparut...sunt curioasa ce vor zice...

 

seara buna  ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu pot sa fac nimic pe paginile cu episoadele alea doua, de câte ori dau click pe ea, se deschide un pop-up si atat. Am vazut ca restul episoadelor, cele pe care le pot vedea, sunt in alt format.

 

Ella, wow, eu nu am avut inca curaj sa conduc in Ro. Dar poate tu ai condus mult. Iar in nord unde stateam noi circulația e mult mai lejera, degeaba. (In Ro ma refer). Inca nici in Stockholm n-am îndrăznit. Am condus insa in SUA :).

 

Eu pe tf am safari si am varianta de mobil deschisa tot timpul, ii dau numai refresh.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mercic Miha, pun maine poze de la party...am si gentuta asortara cu Dirndl-ul :-)

 

Noi am fost aproape anual cu masina in tara; in Bucuresti conduc doar pana ajung la ai mei; dupa ma misc cu metroul, ca avem statie langa...si pe unde nu merge metroul, iau taxiul..problema nu e condusul, ci lipsa locurilor de parcare...

 

Pe mobil am sters istoricul, am dat cu google dc, intru pe site, dar cand vreau pe forum nu merge...ce ma enervez...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si in Zurich e nebunie, eu merg zilnic cu masina la munca...merg prin padure, pe un deal, apoi intru in Zurich...am invatat insa scurtaturile, asa ca ma misc repede...plus ca sunt tupeista, ca altfel stai si astepti :-)

Am deja 50mii km facuti cu masina asta-pana la 100mii mai am putin :-) in curand va avea 66666km..trebuie sa fac poza...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, am facut si sport pe ziua, de azi, am fost la pilates de la 8. Ce bine e :) As mai fi avut energie sa dau la pedale putin, dar ma astepta copilul acasa.

 

Da, Carla e foarte "pe treaba ei" si nu prea ai ce-I face, noroc ca e destul de rezonabila in general. Un copil foarte precaut, care face totul numai cand e pregatita. Poti sa te dai cu capul de ce vrei tu,. daca ea nu simte ca poate sa faca ceva, nu se intampla. Intr-un fel e bine, darrrr...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu pot sa fac nimic pe paginile cu episoadele alea doua, de câte ori dau click pe ea, se deschide un pop-up si atat. Am vazut ca restul episoadelor, cele pe care le pot vedea, sunt in alt format.

 

poate reusesti cu ce ti-am trimis acum.

 

eu acum vreau sa vad daca-mi place "The Killings", recomandat mai devreme de... Leti (cred). pe IMDB scrie ca "people who liked this also liked Homeland", asa ca... [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

M-am apucat si eu seara sa vad Ray Donovan. Subtitrarea era intarziata si m-a cam dat peste cap. Sper sa fie asta doar la primul episod.Trebuie sa gasesc sa-l vad in alta parte.

 

The Klling e foarte misto. Vi-l recomand. Din pacate nu am reusit sa trec de sezonul 1. actiunea se intampla la Seattle - nu exista niciun episod in care sa nu ploua. Si ploua atat de mult incat psihic nu am mai rezistat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumoase fete am vazut; pe Carla o stiu dar era mica cand am vazut-o ultima oara. Are ceva aparte care imi place extrem de mult.

Viv, frumoasa foc. Si da, iti seamana.

M-am apucat sa ma uit si eu la Ray Donovan si imi place. Din pacate, doar in weekend serile am timp si nu reusesc mai mult decat 3-4 episoade/weekend.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...