Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Pregatiri de iarna


Recommended Posts

 

Karula, fain tare tabloul acela pe care l-ai atasat. Scuze de ignoranta, e o opera cunoscuta, sau e creatia ta?

 

 

 

Nu, nu e creatia mea, e o ilustratie pe care am folosit-o insa in munca mea. Asa-i ca e Alex in jurul caruia se invarte lumea intreaga? :D Cel putin el asa vede, si asta conteaza!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Alex! [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  [flo2]  Buflea, tare frumos ai scris; sa imi dea lacrimile in fata colegelor; este un baiat deosebit si sunt convinsa ca iti va aduce multe bucurii si surprize pe masura [:)] .

 

In rollercoaster ma simt si eu cu Turbo, dar tu esti mai invatata si mai pregatita fata de mine. Eu inca invat cum sa-l iau si mai dau rateuri. Te urmaresc de aproape si nu numai pe tine. Am primit multe sfaturi bine aici, pe ghetar [:)] . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc inca o data ...nu e cu nimic mai special decat alti copii, dar e special pentru mine. Ce am scris despre el e valabil pe rand, si pentru toti copiii de pe ghetarul asta drag ...Nici noi nu suntem cu nimic mai speciali decat alti parinti ...suntem poate doar ceva mai batrani si sigur mai burtosi ...asta ca totusi sa ne diferentiem din multime. :))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...