Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Pregatiri de iarna


Recommended Posts

 

va vine sa credeti ca sunt totusi bine dispusa? de pe acum ma buccr de cat de bine o sa ma simt cand le vom fi scos pe toate la capat cu bine.

 

I think I am crazy and adrenalin dependent.

 

 

 

Ma innebunesc dupa persoanele optimiste pana la inconstienta :))) 

Si cand ma gandesc la cate tone de gheata a suportat acoperisul ala asta-iarna, asa o buna dispozitie ma apuca, ceva iesit din comun  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma innebunesc dupa persoanele optimiste pana la inconstienta :))) 

Si cand ma gandesc la cate tone de gheata a suportat acoperisul ala asta-iarna, asa o buna dispozitie ma apuca, ceva iesit din comun  [:-)))]

 

 

razi tu razi, harap alb!

 

dar sa stiti ca sunt zile si zile si azi seems to be a good day for science.

 

uite, la ora asta la mine si cred si la buflea, se nastea Alex, the wonder boy care isi tine mama in forma. Indrazneste cineva sa-si imagineze cum ar arata buflea fara parul rosu valvoi si vocea pitzigaiata mereu gata de inca un tril?

 

ca eu nu.

 

si unde un drum se inchide, inca 2 se deschid. 2 parteneri noi sunt super interesati de programul pt studenti, si am primit confirmarile in 10 min de la intrebare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea La Multi Ani! pentru un deceniu de vis, cum nu ti l-ai imaginat probabil niciodata, si infinit multe altele la care nici macar nu indraznesti sa visezi. Sa fiti sanatosi cu totii, sa mearga Alex la scoli inalte, sa faca "si" ce-i place , iar cand o sa iti lipsesca "shocurile" zilnice sa iti trimita Alex nepotii sa iti aline  plictiseala:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MIchelle,

 

apropo de extraactivitati, la ce spunei cateva pagini in urma, ce te faci daca copilul iti cere?

de ex: a mea imi cere si face enrom de multe, nimic nu e fortat, am avut neinspiratia sa-i zic yo mama cumatata ca daca sa apucat acum de atletism ce ar fi sa renunte la inot, vai ce greseala si ce mi-am luat-o pe cocoasa ea:" ce fel de mama esti nimai sa-mi spui asa ceva, nu stiu yo cat ii place inotul cum sa renunte la asa ceva nici gand" yo pai pui nu ai sa fi obosita, si imi arunca o privire Xray, m-am facut mica si din ce mai mica in timp ce conduceam, convorbirea era in masina

alta data, ea i inscrisa si la 2 cluburi si ii zic pai daca faci robotica si e pasionata face si programare ce ar fi daca sa renunte la clubul scriitorilor, vai de mine ......a inceput sa cada o avalansa de cuvinte si priviri xray de nu stiam unde sa ma ascund [:)]  in secret speram sa renunte la clubul scriitorilor "power of the pen" ca m-am saturat de condus si la cate concursuri au [batcap]

sant copii care sant foarte activi, a mea e, eu nu stiu de unde are atata energie, asa e ea competitiva si ii place sa fie implicata, nu ii place sa stea prea mult, am mai zis  canta si la un instrument si ala ii ocupa timp, si noi ne gandim sai cumparam si pian la care a invatat sa cante singura si nu spun ceo sa ma usture buzunarul la cat e de scump ,  vioara e super ieftina pe langa un pian [alcool] dar daca ea e cea care cere ..de ce ias refuza ...atata timp cat ii place ceea ce face, cel mai bine se invata acum la varsta cand sant ca niste bureti si absorb tot [flo2]

Bella Dona acum cateva zile ma trageai de urechi:) argumentand ca pe aici numai  supermen ii sunt demni de ispravi din astea, dar vad ca tu ai o super girl chiar mai aproape:) si nu te arati inspaimantata ca o sa o doboare oboseala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...