Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar: Pregatiri de iarna


Recommended Posts

Hahaha ...Aqai, spune-mi tu ? Sa ma bag, macar sa citesc subiectul ala cu "tzipi la copilul tau ?" ...ranjet

 

Kati, aminna, multumesc dragele mele ...

 

 

mey, eu m-am dus cu curaj si am facut disclosure ca nu numai ca tip, dar ca am si un fluier si nu ma tem sa-l folosesc

 

asa ca te rog, join in, ca altfel e vai de posteriorul meu pe baricade  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 595
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mey, eu m-am dus cu curaj si am facut disclosure ca nu numai ca tip, dar ca am si un fluier si nu ma tem sa-l folosesc

 

asa ca te rog, join in, ca altfel e vai de posteriorul meu pe baricade  [:D]

Voi vad ca vreti sa va bata protectia la usa :) . Buflea a mai fost disecata  mai demult pentru o glumitza ironica era sa o "dezparinteasca" juma de forum:)

 

Tot in ton cu tzipatul:) Mi am  luat  "lexicon" . Cica " sticks and stones break bones. Words Kill." e catalogata ca thrillerul anului. Sa vedem...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ALEX !!!!★☆★☆★☆☆

 

Sa cresti mare si sa fii fericit!

Sa ramai "alfa"chiar si atunci vand mama ta cea careia i se dubleaza pipota de mandrie atunci cand povesteste despre tine, o sa se uite urat catre "frumusetile naturii".:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dna buflea, permiteti sugestie de cadou?

Fumata ...de Craciun. I-a placut vreo saptamana, dupa aia, tot la Pokemoni s-a intors.

 

De ziua lui a primit OWI535 Robotic Arm Trainer ...sunt pe tel, mi-e greu sa pun link. Vezi, poate te inspira, desi ai tai umbla mai mult dupa mushte prin curte decat dupa robotzi ...desi Hero Factory sunt tot un fel de roboti, dar asta are si parte electrica, telecomanda pe care trebuie sa o monteze el ...sa vedem ce iese...

 

Bine, el isi dorea un IPHONE ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI ALEX !!!!★☆★☆★☆☆

 

Sa cresti mare si sa fii fericit!

Sa ramai "alfa"chiar si atunci vand mama ta cea careia i se dubleaza pipota de mandrie atunci cand povesteste despre tine, o sa se uite urat catre "frumusetile naturii".:)):))

Cum ma cunoaste fata asta ...dar si eu invatz de la ea. Urat si cu masca verde pe fatza ...efect garantat, sper.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Voi vad ca vreti sa va bata protectia la usa :) . Buflea a mai fost disecata  mai demult pentru o glumitza ironica era sa o "dezparinteasca" juma de forum:)

 

 

am zis, am zis. 

 

tineti minte ca l-am amenintat ca ma duc cu binoclul la inot, ala profi, pt cand se antreneaza in alalat capat de bazi?

 

guess what i did yesterday :D si l-am prins!

 

revenind. Simonna, draga mea colega de suferinta-n sufertas, iaca ce am bughit de comun acord cu indivizii, fiecare dupa preferintze.

 

bagles cu cream cheese

bagles cu unt si cu gem de capsuni. gem de peiersici a primit veto

panie cu pate si castraveti

sandwish cu ton, lamaie si salata verde

sandwish cu avocado si ou fiert 

 

secretul e sa pe dai pe langa numa' fructe chioare la snack-uri, mere mai ales, ca produc alea o pofta de mancare... rupere. de 3 zile au mancat tot din lunch bag!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fumata ...de Craciun. I-a placut vreo saptamana, dupa aia, tot la Pokemoni s-a intors.

 

De ziua lui a primit OWI535 Robotic Arm Trainer ...sunt pe tel, mi-e greu sa pun link. Vezi, poate te inspira, desi ai tai umbla mai mult dupa mushte prin curte decat dupa robotzi ...desi Hero Factory sunt tot un fel de roboti, dar asta are si parte electrica, telecomanda pe care trebuie sa o monteze el ...sa vedem ce iese...

 

Bine, el isi dorea un IPHONE ...

 

 

si ai mei au primit de craciun varianta junior, vineri on a shopping spree au prinit si varianta asta noua, mucesc cu spor insa la ea.

 

robotic arm trainer nu cred sa ii prinda, ca mindstorms nu a avut succesul scontat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, ai o dispozitie de milioane azi :)))))

Nasol de masina, imi pare rau de tot. Si de acoperis la fel... Dar sa ai distractie placuta la yoga :)

 

it gets better. cum sunt speedy gonzales, intre 2 chaturi cu voi am trimis si urmatorul mail catre facilities manager, cu cc infrastructure director and vp of admin

 

________

 

Hi J.

 

 

B. is going to post a late fee bill to Facilities Budget on your visa expense report that was due September 12.

 

Rate is equal to visa interest 29.99% on full balance until proper submission.  The revenue side will go to accounting to set up a fond for stress relief in dealing with late documentation.

 

To avoid the fee  - although I do wish to grow our stress relief fund, so I am torn by a bit of conflict here – you can submit your proper documentation by the end of the day today.

 

Best,

 

M.

_______________________________

 

I am awesome! unless I get fired

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...