Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Festivaluri de toamna pe Ghetar!


Recommended Posts

Pai nu sari in sus de trei coti ca pleci de acasa, aia ai facut! Si nu la Deveselu sau unde ziceai ca-ti faci "vacanta", pleci la Paris, mama ei de viata! 

 

Aha, Hemingway! Ti se potriveste absolut! (Vedeti, daca lecturile din copilarie ne uniformizau, astea de la maturitate ne diferentiaza).

 

 mama.. sunt la o ora de Paris. ma gândesc serios daca oi putea, macar luni, sa ajung in oras.  zau ca nu doresc nimanui asa "vacanta".....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 493
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata,

 

rox, sa treaca cu bine congresul!

 

didi, asta da sarbatoare nationala!

 

Mie imi e somn. Mor de somn. Abia ma tarai. Si avia acum s-a facut cafeaua. Doamne, bine e ca e vineri.

 

ieri cand am venot de la kumon, dl aqai dormea!!! Mi-a venit sa-l mananc. Omul asta isi traieste viatza noptile, ziua doarme si eu... Fac iahnie de fasole. Doamne, ce s-a mai schimbat ordinea lumii! Anyway, ca sa va dovedesc ca lumea e complet alandata, alex, individul mic care nu mananca sos, a rupt iahnie. I-am pus mai mult sos si am prezentat farfuria ca fiind ciorba de fasole. Si-a pus smantana si nu l-am mai putut opri.

 

mi-a cerut sa-i pun si azi la scoala. 

 

Aaaa, si tot el: iubeste kumon??? Nu se mai opreste din facut carticelele alea, i-au dat aia de lucru pana luni, ieri abia l-am oprit sa termine tot.

 

tii, what a strange world i'm living in these days

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am nimic inteligent de semnalat...

Totusi, din presa am aflat ca jucariile astea la moda (acum aici la noi, sau cel putin la Ana la scoala) sunt periculoase.

Ce ti-e si cu studiile astea...

 

http://www.mediafax.ro/life-inedit/bratarile-rainbow-loom-un-hobby-la-moda-printre-adolescenti-cele-falsificate-ar-putea-fi-cancerigene-20-de-milioane-au-fost-deja-confiscate-la-milano-foto-13362714

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am de semnalat :))faptul ca zilele astea stau prost cu nervii capului (ca in muuulte alte zile:))) Si ca sa imi treaca mi-am cumparat "cea mai geanta aurie":)) pe care am gasit-o, in care pot sa ma si mut :)):)):)) ca spatiul imi permite !:)):))

Asa ca o sa postez un anunt in ziarele locale sa umble lumea cu ochelarii de soare la ochi ca am de mers pe ici , pe colo...prin niste puncte esentiale :)si nu vreau sa am pe cineva pe conștiința. :)):))

La soare te poti uita , dar la geanta mea ba!:)):))

 

Elydovica a paispea!:)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce e kumon asta? ca sticky tac nu mi-ai zis ce este :p

 

 

Ups...  Sticky tac e un fel de dracie albastra ca o plastilina care se foloseste la lipit chestii pe pereti. Numai ca nu ramane lipicios sau uleios ca plastilina si de aia ii place lui fii-meu sa-l frichinizeze toata ziua.

 

kumon e un program de munca suplimentara ... Citi si mate. Eu ii duc la mate. 

 

http://www.kumon.ca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...