Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Festivaluri de toamna pe Ghetar!


Recommended Posts

Ups...  Sticky tac e un fel de dracie albastra ca o plastilina care se foloseste la lipit chestii pe pereti. Numai ca nu ramane lipicios sau uleios ca plastilina si de aia ii place lui fii-meu sa-l frichinizeze toata ziua.

 

kumon e un program de munca suplimentara ... Citi si mate. Eu ii duc la mate. 

 

http://www.kumon.ca

Bei, cita treaba a avut Radu cu "gomette" aia, asa-i zice aici, incredibil! Parc'aveau pojar peretii! Si tot timpul avea un gogoloi in mina si il tot modela! Mai bine decit guma, en tou cas LOL 

 

Edit

Karula, la noi merge minunat sa lipim cu gometta! Tot ce bricoleaza fie-mea la scoala si tre sa ajunga pe pereti e cu gometta. Daca nu tine punem in SI mai multe locuri pe dosul cartonului. 

Eu o folosesc si la job, inclusa in proiectele pentru clientii care au prezentari de facut si vor sa lipeasca stuff pe pereti sau pe alte cartoane fara sa lase urme.

S.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 493
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Guma albastra lipeste pe tapet, nu merge pe zidarie. Cel putin din experiența noastră.

 

Edit, la noi sunt tapete speciale, se dau cu vopsea, pe astea merge de minune. Se dau jos super usor, cand nu mai vrei.

 

Si eu cred ca tine carton, ceva mai subțire

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite o idee misto! Mihaela mi-a dat-o cu Linda Olsson a ei [flo2] . Cred ca autorul (de literatura, Aschi, ce sa fac?!) preferat din momentul prezent spune foarte multe despre tine ca om si cititor, de acord? Spun din prezent ca uite cate pasiuni am avut toti de-a lungul timpului, de la Cipi la Gogol [:)] ... Acum, acum, care e "cel mai cel"?

Pentru mine e Philip Roth. Mi se potriveste?

 

La multi ani, Germania!

Drum bun, Ella!

Ce ma enervezi, Roxana! [:-)))]

You naughty girl !!!

Am citit si eu " Portnoy's Complaint", parca el a scris-o, nu ? ...sau confund ?...mixed feelings. Nu mi-a displacut dar nici nu m-am mai intors la autorul asta.

 

Tocmai am cerut de la biblioteca Astrid & Veronika, desi am ceva emotzii. Mi se pare ca nu ma potrivesc la sensibilitati cu MihaS, si nici nu imi plac peisajele ..dar.imi plac cartile despre prietenie si despre destine, viata reala. Sunt curioasa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tii, uite satucul nostru intre orase mari :)

 

https://gereports.ca/six-hothouses-for-innovation/

 

eu nu am reusit sa lipesc cu sticky tac al anici macar un fluture de foam pe usa copiiilor. (categoria usoara)

 

categoria grea, tablourile lui Alex, incercand sa evitam sa tot facem gauri in drywall, am incercat si minunea albastra. cad tablourile mai rau ca mustele. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...