Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Festivaluri de toamna pe Ghetar!


Recommended Posts

A zis Soro Aqai .....in Philip Roth ...asta e farmwcul ghetarului, sa scrii de toate si sa sara toti esentialele - ranjet

 

Mie trebuie sa mi se explice ca la contabili, pe spreadsheets, ce inseamba "saga" ...mai slabesc vreodata ? ...ranjet

 

 

pai zi mama ca ai editat sa ma adun si eu. acum pricep. recunosc ca citesc pe sarite, ca le luni imi vine CRA (IRS- ul vostru) 2 saptamani in audit si cica ma pregatesc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 493
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce frumos povestiti despre ele, despre castane...as veni si eu in podul Mihaelei.

 

Eu nu am vazut niciodata castane in Bucuresti.

 

 

not too late. inteleg ca cei mai rafinati din tara ta le folosesc cumva la curcanul de thnxgiving

 

asa ca ar trebui sa gasesti la magazin si te indrumam noi cum se face. acu' sa marturisesc, eu cu mihaela_suedia putem sa ne luam de mana, cred ca la fel am copilarit cu castane :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katy, multumesc! Nu-mi raspundeti daca nu vreti, nu fac niciun portret, e doar flash. Pe voi nu va intereseaza? Ca daca nu, sa trecem mai departe. Ce muzica ascultati? :)))) (glumesc, da?)

 

 

pai pe cine, doamna, ai mai intrebat asa direct precum pe Katy si nu-ti raspunde? ca de unde citesc eu din 3 in 3 vad ca lumea intra la disclosures 

 

asta tot ca sa ma inteleg cu dna buflea :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe toata lumea, Aqai, ma milogesc de azi dimineata "ziceti oameni buni, un scriitor care va mangaie batranetile, acum, in vremurile noastre, nu aia de ne placeau tuturor cand eram mici si indragostiti! Ziceti sa vedem, noi ce parere avem de el, ne place, nu ne place, ti se potriveste, nu ti se potriveste..." Si asta nu e tot, ca acum intra Aschiuta si ne zice ca ea devoreaza Heinrich Gustav Magnus si ne linisteste pe toti  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hahahaha ...ma scuzati. Odata mi s-a parut ca inteleg si eu o metafora, mi-o si imaginam pe MihaS stand pe scarile care duc in pod, zgribulita de frig, cu mainile inghetate pe cornetul de castane calde ...mirosind a iarna si a fan uscat ...rad cu lacrimi. Am crezut ca de aia nu erau in Bucuresti, ca nu aveam poduri din astea ...

 

La capul podului nu vreau. Mai ales iarna ...le dau naibii de castane. ...[:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...