Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Festivaluri de toamna pe Ghetar!


Recommended Posts

Buflea, distractie placuta baietilor la petrecere!!

Oooh, la mine nu tine mancarea pana miercuri.... poate doar supa/ciorba. In rest gatesc duminica pentru luni si marti, marti pentru miercuri si joi. Vineri poate ramane cate ceva sau fac paste/snitele/gratar, pentru o zi. In week end mancam peste, gratare diverse, pastrama acum ca e sezonul, pizza... Din astea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 493
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu gatesc tot la doua zile, mancarea mai veche nu o mananca nimeni. Asa ca m-am obisnuit sa gatesc mai putin si mai des. Ce gatesc in weekend de obicei nu ajunge pe luni. Daca lucrez dupamasa si nu este mancare, atunci se comanda: pizza sau ceva de la restaurant asiatic, sau sushi, ce doreste fiecare. Diana isi cumpara ce vrea, eu doar ii pun bani in cont, cand nu e mancare. Mai gateste si ea uneori, cand are chef.

 

Seara sotul nu mananca, decat ciuguleste :). Uneori Silvia isi face cate un sandwich. Nu avem nicio regula stricta la masa de cina. Pentru pranz nu ne trebuie mancare. 

 

Pastele la noi sunt rare. Era mai des cat erau mici. Supe nu fac decat foarte rar si numai de pui cu galuste, ca nu mananca nimeni. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi sigura mancare care e facuta pentru 3 zile e ciorba/supa. Cad e Cristi acasa mai fac o varza, un ardei umplut, dar rar, noi nu prea mancam "mancaruri". In rest gratar, salate, paste, nuggets cu cartofi prajiti, un senvis uneori sau comand pizza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uf, gata cu ei i-am trimis pe toti care incotro. Sa imi trag sufletul si plec la doua ore de sala: o ora de "power" zic ei, nu am mai fost la asta pana acum , stiu doar ca implica si greutati, si apoi o ora de relaxation yoga.

 

dupa care e iar schimbul meu, caci dl jumatate pleaca iar la biblioteca sa invete.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...