Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

De ce cade parul toamna si ce poti face


redactor

Recommended Posts

  • Administrators

De ce cade parul toamna si ce poti face pentru a avea un par sanatos si des ...

 

Ca si cum nu ar fi destul ca vine vantul, frigul si noptile lungi iar vara de iar departe... toamna vine cu inca o tristete. Vezi peste tot fire de par de ale tale, la dus, pe perna - pfff parca nu erau asa de multe pana acum. Care ar putea fi cauzele si ce este de facut? iata mai multe lucruri pe care nu strica sa le stii ....

 

http://www.desprecopii.com/Images/SitePages/par-cade-toamna.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu cred ca par sanatos si des il ai sau nu il ai. Eu am par sanatos si des si nu fac absolut nimic pentru asta. Altele isi aplica zeci de tratamente, tin dieta sanatoasa, fac sport, cheltuiesc o gramada de bani si tot degeaba. Mie nu imi cade niciodata parul, fie ca e toamna, fie ca e vara. Singura data cind mi-a cazut tare a fost imediat dupa nastere. Dar si-a revenit relativ repede.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Pentru stoparea caderii parului in  cazul meu a fost bun produsul folixin. Cred ca depinde de la organism la organism ce i se potriveste mai bine in functie de  compozitia fiecarui produs in parte. Cert e ca  nu trebuie asteptat. Atunci vcand incepe sa pice parul trebuie analizata cauza si facut ceva pentru a nu se ajunge la  probleme mai urate cum ar fi aparitia cheliei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin unpinned this subiect

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...