Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Universitatea Ghetarului: temele puilor de pinguini!


Recommended Posts

Buflea, eu n-am citit subiectul si nici n-o sa-l citesc :)). Dar o sa iti spun ce cred cand am terminat-o, sau poate si pe parcurs. Colega mea a zis ca e o carte usurica, de vacanta. :)

Da, da ...e de vacantza, categoric. Nu-l citi decat dupa ce o termini. Se spoilareste la greu pe subiect :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 687
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am scris, nu acasă am facut, ci intr-o sala de clasa de bucatarie, la liceul de bucătari :). Părinți si copii am lucrat cot la cot nu o data ci in mai multe rânduri, inainte de Craciun si de Paste. Si apoi au stat copiii cu rândul la stand si au vândut. TOT! Cum am zis, intr-un an am facut cozonac. Noi strângeam bani pentru excursia de final de clasa a 6-a, cand se termina un ciclu de învățământ si copiii se despart. Am strâns toti banii. Au fost copiii in excursie :).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karula foarte faina fetița Raj :)). Eu chiar voiam sa te întreb cum de o chema Raj? :))) pana am citit ultima fraza :).

 

Si eu ma miram, dar jur ca nimic din aspectul ei exterior nu trada altceva decat ca e o fetita usor... "altfel" :)

L-am revazut de curand, e deja la scoala. E din ce in ce mai chipes, cu aceeasi privire de Charlie-om-bun :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles, Buflea, drept pentru care nu o sa-ti tin speech-ul cu mandria, cu sustinerea parerilor in care crezi, cu faptul ca America e o tara din emigranti.....bl,a bla,  ci o sa te intreb:  Alex ce parere are? Ai discutat cu el si i-ai spus ce simti tu fata de chestia asta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...