Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Universitatea Ghetarului: temele puilor de pinguini!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 687
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si Silvia stie de gay de câțiva ani, ei au vb si la scoala, au avut ore despre drepturi egale si au vorbit despre rase, sex, religie, orientari sexuale, limba, etc. Nu i se pare nimic ciudat.

La voi Buflea nu le vorbește copiilor la scoala? Mi se pare ciudat daca nu, ca nu sunt subiecte tabu, cel putin aici se vb deschis.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a adus aminte Ella cu venitul fetei singura acasa. Si Chira vine de anul trecut singura, si nu e chiar la doi pasi, dar macar vine pe drumuri principale, circulate. Totusi am stabilit pe langa regulile cu strainii si eventualele tentatii inca o regula pe care am citit-o si eu pe undeva si tare utila mi s-a parut, poate mai ajuta pe cineva: daca vine un strain si zice mama ta/tatal tau m-a trimis sa te iau cu mine, sau orice variatie pe aceeasi tema, ea il intreaba parola. Si avem stabilita o parola doar de noi stiuta :D 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut mancare tailandeza...pui cu curry rosu...si orez jasmine...e cam iute, dar gustos...

 

Marcia mi-a spus ca la gradi au invatat despre sex...pe intelesul lor, dar li s-a explicat...

 

Marcia merge singura din clasa a2a...vroia dintr-a 1a, dar o asteptau ai mei...aici sunt copii care merg singuri si la gradi, adica de la 4 ani...plus ca parintii ii lasa afara singuri de pe la 3 ani...nu sunt departe de casa, dar eu una nu as face-o...vecinii de langa il lasa pe baietel de la 3 ani singur afara...

 

Karu, idee buna cu parola...asta i-am spus si eu Marciei...noi avem un numar :-)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...