Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Universitatea Ghetarului: temele puilor de pinguini!


Recommended Posts

Multumesc de sfaturi. M-am uitat pe net, nu știam de Negii astia, i-am gasit in suedeza si aceleași Recomandări sunt, cam ce ziceți voi. Rostopască nu e aici, o sa incerc cu soluția ce o am acasa, sa vad daca conține acid acetilsalicilic, o sa caut si plasturi, am gasit ceva pr net, nu sunt aceleași firme pe la noi de asta trebuie sa caut de fiecare data. M-am uitat pe net la fotografii dupa negi pe talpa piciorului si asta e ce am. Eu credeam ca e o bătătură...probabil am luat de la bazin. Sau de la Silvia ca si ea a avut, ei i-a tecut cu soluția ce o am acasă.

 

Diana a prins trenul. Vaporul s-a legănat foarte tare, valuri de 3m, copiii vomitau in jur. Ea a luat pastila împotriva raului si a fost ok. Dupa 18 e acolo, tren direct din Stockholm. Vor sta 5 fete intr-un apartament închiriat. Diana si-a luat cartea de circulație cu ea, sa citească :). Vrea sa meargă la expoziții foto, ea având sub 18 ani intra gratis pe acolo, vrea sa profite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 687
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hei! Vin sa va var pe gat o carte. De copii mici, pana pe la 7-8 ani, ori ca-i aveti (Coca), ori ca aveti Vasilicii vostri carora sa le-o luati cadou. Pentru copii mai mari, cautati dupa domnul autor si veti gasi alte deliciosenii :)

 

http://www.amazon.com/Emberleys-Complete-Funprint-Drawing-Turtleback/dp/061371783X/ref=pd_sim_b_6?ie=UTF8&refRID=10ZRD0GYRM2D2T47BA8T

 

 

foarte interesant arata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

micul scurt-circuitator de sisteme de invatamant primeste azi propriul lui note-book sa il aiba la scoala

 

un lenovo micut micut, numai bun de un copil 

 

nu e nou, l-am luat de la universitate la re-furbished, dar e numai bun sa aiba pe el un word, powerpoint, un browser si softul pt carti audio. abia astept sa

i-l duc acasa azi :)

 

cu siguranta va trebui sa iau unul la fel si pt alex insa :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de sfaturi. M-am uitat pe net, nu știam de Negii astia, i-am gasit in suedeza si aceleași Recomandări sunt, cam ce ziceți voi. Rostopască nu e aici, o sa incerc cu soluția ce o am acasa, sa vad daca conține acid acetilsalicilic,

 

ntzzz. e salicilic, alalalt e aspirina [:)]

 

vezi ca iti dadui link. si tot acolo pe site-ul ala am gasit si solutia pentru veruci, du-te la categoria de ingrijit picere si o vezi [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat si eu biciclitul... si mancarea e in cuptor! Am facut o tocanita de vita si am pus-o in oala de lut, sa stea acolo sa fiarba incet, mult si bine... pana vine Nick de la munca! Deja miroase in casa super ... iar afara e frig si intunecat, bate si vantul, dar s-a mai potolit fata de ieri. Am dat drumul iar la caldura...

 

Vreau in vacanta!! Toata lumea in jurul meu a fost, este sau pleaca in curand in vacanta!!  Sora mea, nasa noastra, e in Cuba, 2 saptamani.. rau i-o mai fi! Sora mea care locuia in Italia s-a mutat in Tenerife, cu totul! Dimineata imi zicea pe chat pe Fb ca-s 30 grade la prima ora!!! [:D] aoleoo... acolo cred ca 10 luni din 12 numa` peste 30 grade au!? Eu nu as rezista, dar na.. o vacanta ar merge! Sora mea din Bucuresti pleaca si ea cand iau copii vacanta in noiembrie la ai mei... soacra mea vine duminica sa ne viziteze pentru ca saptamana urmatoare, la inceput de noiembrie pleaca in Aruba!  ...deci vreau si eu sa evadez undeva....

 

 

Help!!! Cum fac sa scot auto corectul asta? ma enerveaza maxim, plus ca atunci cand apas pe undeva pe pagina asta, de exemplu pe un emoticon imi deschide reclama aia cu Nestle, desi am bifat acolo in Internet Options sa blocheze pop up ul? Am incercat sa imi instalez Firefox si l-am instalat dar nu merge, nu imi deschide nici o pagina!!! .. deci l-am dezinstalat si sper sa il mai bibileasca Nick diseara cand vine...  Nu stiu de ce numai IE merge pe laptopul asta?! Grrrrrrrrrrrr il urasc!

 

 

Na ca si acum cand apas pe buton sa trimit mesajul imi deschide reclama aia enervanta de la Nestle! Cand navigam in Chrome nu aveam problem de genul asta... I want my Chrome back!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sora mea, nasa noastra, e in Cuba, 2 saptamani.. rau i-o mai fi! Sora mea care locuia in Italia s-a mutat in Tenerife, cu totul! Dimineata imi zicea pe chat pe Fb ca-s 30 grade la prima ora!!! [:D] aoleoo... acolo cred ca 10 luni din 12 numa` peste 30 grade au!? Eu nu as rezista, dar na.. o vacanta ar merge!

 

 

 

Daaaa...naspa! Cum sa stai frate in Tenerife?:)):)) E aiurea rau !

Eu nu-i inteleg pe oamenii care se duc sa locuiasca in locuri din astea exotice! Nu sunt destule locuri in care sa locuiasca...de exemplu in satul meu ?!??!

Fac schimb oricand, ma sacrific pentru binele altora fara sa ma gandesc de 2 ori.:)):))

Si daca o sa locuiesc vreodata in viata asta in Tenerife, promit solemn ca primesc pe toata lumea de aici sa vina sa stea la mine pe perioada nelimitata.Numai pe Strumphi nu o primesc decat 10...hai 12 zile pe an...ca nu vreau sa o chinui.:)):)):))Sa-mi lase Cârlionţata si sa se duca la Londra cenusie si la oala ei de lut!:)):)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...