Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Universitatea Ghetarului: temele puilor de pinguini!


Recommended Posts

Elydo, daca Vasilica este deja o vedeta pe Ghetzar, nu o aduci si pe mama lui la conferintza de presa ?

Acum, repede, pana nu apuca Vasilica sa urle si pe ea grijile si blue moon.

Daca tot nu vrea, atunci macar spune-i ca o vena, doua si o lama buna gaseste oricand aici ...sa nu creada ca n-o sa aibe nevoie !!! - ranjet.

Nu vrea. Ea ne citeste dar cica "nu le are cu vorbele".:)Scrie la un alt subiect de pe aici.

 

I-am transmis urarile voastre venite din toate colturile lumii.:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 687
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

Si acum cum sa spunem asta. Cine suntem noi, niste emigranti, sa pretindem antrenorului, sa ii schimbe pozitia ?

 

 

 

 

 

bre, iaca vezi cum vorbesc io singura? pai ce, matalutzele domniilor voastre vorbiti cu antrenorul din calitatea de vizitator more or less recent al ellis island, sau din calitatea de parinte al unui copil din echipa, care simte ca i-ar place sa incerce si altceva?

 

tii, ce reciclare ti-as tine sa te vad... :D si si :P smiley ala cu scos limba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Barbatu' cica nu mai vine acasă ca l-au ținut aia cu mancare buna :). Karulooo, mai bine il trimeteam la ciorba ta ;).

Dar a stat de veghe azi noapte sa propteasca usa de la balcon ca se deschidea de la vânt! Hotel de 4 stele superior!

 

Fata a ajuns cu bine in Copenhaga. Huh!

 

Pai ciorba mea il lega de maini si de picioare, nu-l mai prindeai! Pandeai pontonul sa-l vezi coborand din vapor si el tot cu lingura in blidul de la Ikea voastra statea :)))

Cat despre vantul de azi-noapte, asta a fost unul "adevarat", eu ti-am zis sa faca bine sa nu-l prinda miercurea aici :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ciorba mea il lega de maini si de picioare, nu-l mai prindeai! Pandeai pontonul sa-l vezi coborand din vapor si el tot cu lingura in blidul de la Ikea voastra statea :)))

Cat despre vantul de azi-noapte, asta a fost unul "adevarat", eu ti-am zis sa faca bine sa nu-l prinda miercurea aici :D

 

:))) Asa deci, atunci ma bucur ca manca numai alte bunataturi, ca uite imi scrise ca tocmai s-a razgandit si vine, vine la farfuria suiedeza :))). Tot de Ikea dar Made in Romania :)). Ca e cea mai buna, mai ales mancarea nefe(a)stei. 

 

Nah, n-a avut cum ocoli miercurea. Dar nu se astepta sa aiba musafiri de pe balcon noaptea :)). Si la noi a batut vantul si bate des, dar usile stau inchise :)). 

 

Noa acum ca fata a ajuns, stau cu gandul la drumul barbatului care tocmai isi ia zborul. Asa imi trebe! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tii, sa inteleg mihaelo, ca ai insultat ciorba karulei?  [:-)))]

 

acasa dl aqai face supa pho

 

http://www.inspiredtaste.net/4307/vietnamese-soup-pho/

 

 

post-113720-0-24351000-1414000825_thumb.jpg

 

iar eu voi gati pizza, dar de la comanda, ca am iar baietii vecinilor nostri la noi dupa scoala si atmosfera asta nu e propice gatitului, ci alergatului dupa prunci :)

 

si m-am razgandit, cat is ai mei la batalie, mai bine ma duc la yoga decat sa fac de mancare :D

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Mihaela, in toata Viena asta, cu varza de arhitectura Art Nouveau, Biedermeier, Gotica si Baroca, unde a gasit domn' doctor hotel cu balcon, fratioare? Ca, sa dai cu tunul, mai mult de un balconas de design la 10 cladiri nu gasesti [:-)))]

Hai, sa aiba drum bun si amerizare lina!  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...