Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar vesel si multicultural


Recommended Posts

Aici ninge cu fulgi mari

Ana spera ca luni vor fi inchise scolile [:-)))]

A foat la o petrecere la un flacau, acum se duce la una la o prietena.

Este foarte solicitata... [fri]

 

Aici unde? In Bucuresti?! Asta da stire...

 

Noi ne pregatim de sarbatoare. Maine se lasa cu artificii, pentru ca e ziua nationala a Austriei, pe de-o parte, si ziua lui Forest fara de oboseala, maria sa Fibra, regele alimentatiei sanatoase si a vietii fara de pata. Aferim!

Daca va intrebati cum ne pregatim, fetele bricoleaza felicitari iar eu am cumparat un tort :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 663
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pp

Aici unde? In Bucuresti?! Asta da stire...

 

Noi ne pregatim de sarbatoare. Maine se lasa cu artificii, pentru ca e ziua nationala a Austriei, pe de-o parte, si ziua lui Forest fara de oboseala, maria sa Fibra, regele alimentatiei sanatoase si a vietii fara de pata. Aferim!

Daca va intrebati cum ne pregatim, fetele bricoleaza felicitari iar eu am cumparat un tort :D

 

 

Sa sarbatoriti fetici alaturi de maria sa inca 1000 de ani, asa se cuvine vietii fara pata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici unde? In Bucuresti?! Asta da stire...

 

Noi ne pregatim de sarbatoare. Maine se lasa cu artificii, pentru ca e ziua nationala a Austriei, pe de-o parte, si ziua lui Forest fara de oboseala, maria sa Fibra, regele alimentatiei sanatoase si a vietii fara de pata. Aferim!

Daca va intrebati cum ne pregatim, fetele bricoleaza felicitari iar eu am cumparat un tort :D

 

Da, fix in mijlocul Bucurestiului.

Adica pe la Foisor... [:)]

Am pe masina si in curte zapada de-o palma.

Sarbatoreala placuta, cu tort si felicitari! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha, e un tort din ala care "sigur e valabil pana in 2016", vorba sarbatoritului. Dar arata tare bine, Chira a confirmat ca e delicios ca asa aduc copiii la scoala cand se serbeaza. Si o sa-i pun si artificii. Sa zica merci si sa ne traiasca, intr-adevar! Multumim pentru urari! [flo2]

 

Le-am zis fetelor ca la Bucuresti ninge si s-au revoltat: "de ce intotdeauna sunt bucurestenii norocosi?!"  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...