Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar vesel si multicultural


Recommended Posts

  • Răspunsuri 663
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu inteleg cum poate fi in cazul asta mama lui mai tanara decat tine. Poate nu am inteles eu bine?

 

 

Si eu am inteles la fel.:)):)):))

 

 

Dar sunt absolut convinsa ca am inteles gresit.:)):)) Beau cateva cafele sa trezesc neuronu"si refac calculelele.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg cum poate fi in cazul asta mama lui mai tanara decat tine. Poate nu am inteles eu bine?

A scris Mihaela primul post gresit.

Mama tipului e Mai mica decat Mama mihaelei, iar El e Mai Mare decat Mihaela

 

Io am Crezut ca a fost Tippfehler / eroare de scriere DIN 30 - era 50!

 

Ptiu, ce dileme ne - am creeat:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaaaaaa,Karula te-ai prins!:)):))

 

Cred ca nu e zi sa nu folosesc citate din asta!:)):))

 

Mai ales "femeia e omul cu care impartim bucuriile si durerile....si necazurile...si nenorocirile...si catastrofele...pe care nu le-am fi avut daca nu eram casatoriti":)):))Pe care le-am baut.:)):))

 

 

Mersi, mi-ai schimbat starea de spirit.☆:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ales "femeia e omul cu care impartim bucuriile si durerile....si necazurile...si nenorocirile...si catastrofele...pe care nu le-am fi avut daca nu eram casatoriti"

 

Un tip isi revine dintr-o coma profunda de 7 luni. In tot acest timp, sotia lui a stat zilnic linga patul lui. La cateva zile dupa ce si-a revenit, isi cheama sotia: - Draga mea, ai fost alaturi de mine in toate nenorocirile prin care am trecut: cand am fost concediat, m-ai sprijinit enorm; cand afacerea mea a dat faliment, ai fost langa mine; cand am fost impuscat, ai stat alaturi de mine; cand ne-am pierdut casa, ai fost tot langa mine; cand sanatatea mea s-a subrezit, m-ai sprijinit permanent. Stii ceva ? - Ce sa stiu, dragul meu ? intreaba ea zambitoare. - Cred ca imi porti ghinion!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus...asta e varianta cosmetizata.Ca domnul nu era atat de retinut cand a tras concluzia. :)):))

 

Eu imi desfasor activitatea (cand nu stau pe net, adica destul de rar:)):))intr-o firma in care sunt singurul om care e femeie.:)):)):))Si aud bancuri in starea lor bruta, necosmetizata.:)):)):))

Putin mai soft decat pe un santier...dar cam pe acolo.:)):))

 

Acum am primit doua oferte:

 

1-sa plec la Balş(adica la dracu-n-praznic:)):)) unde sunt oarece probleme de rezolvat

2-sa ma intalnesc cu cineva la o cafea(adica pe langa casa omului:)):)), sa discutam oarece probleme care si ele trebuie rezolvate.

 

Ce dilema...:)):))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...