Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghetar vesel si multicultural


Recommended Posts

  • Răspunsuri 663
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Andra, La multi ani lui Radu! Nu am mai apucat sa mergem la teatru. Nici nu isi doreste, dar nici timp nu avem. Sambata e ziua de shopping si teme. Am nevoie de vreo zi de 50 de ore.

Sunt in urma rau, abia la pagina 9. Sunt din ce in ce mai prinsa la job, serile nu mai deschid laptopul. Iar in weekend am fost ocupati cu lasertag si cu plimbari prin ninsoare. Copil fericit! Si ud la picioare. Musai sa ii cumpar ghete [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!!!

 

Astazi avem meci asa ca voi avea inca o pereche de ghete puticioase Buflea,pe langa cele ale lui Edy care inca zac  in baie,nespalate.In concluzie iti inteleg suferinta Buflea,nu stiu daca la voi se adauga si echipamentele pline de noroi ?!Aseara Edy a luat acasa jumatate din pamantul de pe Ghencea  [pk] .

 

Norocul lui Edy ca si-a facut inainte de antrenament lectiile ca dupa .....a adormit cu capul pe masa ca betivii [:-)))]

 

Strumphiii cretulina ta imi inmoaie inima,asa o fata ii trebuie lui Edy,nah ca m-am apucat sa-i petesc lui Edy ca pe a  lui Robert am alungat-o  [zz]

 

Am aflat ca:- o deranja timpul pe care-l petreceam impreuna?! ex:ca asta vara eu m-am dus cu cei mici pe strand si la un moment dat a venit si Robert "Cum sa mergi cu fii-tu pe strand?!!!"

                  -in casa noastra fiecare are responsabilitati in functie de varsta ,pe care este obligat/a sa le onoreze inainte de orice distractie ex:Robert este obligat sa scoata cainele la plimbare dimineata si seara,sa stearga praful in casa o data pe saptamana si sa mearga la piata sa faca completari pe lista de cumparaturi(ca-s sclerozata si mai uit sa iau una alta)  atunci cand este cazul.

 

Impardonabil,inimaginabil,imi transform copiii in sclavi,iar eu in afara de a sta la pc ,a ma duce la fitness si la cafea cu fetele altceva nu fac,tzzztztzzz  daca afla ca ma duc si la teatru eram mancata  [:-)))]

 

In fine ,serios vorbind,eu am incercat sa ma comport ca si cu copiii mei ,daca ea insa a fost de alta parere este strict problema ei si nu o sa-mi schimb eu sistemul si principiile instaurate in 20 de ani de casnicie doar pt ca nu stiu carei pitzi nu-i convine,pana una alta nu oblig pe nimeni sa-mi calce pragul daca nu-i convine si isi puteau continua relatia linistiti si in afara casei noastre.

 

Acum pozele :

post-7508-0-22842300-1414481961_thumb.jpg

post-7508-0-20895700-1414481964_thumb.jpg

post-7508-0-05316000-1414481967_thumb.jpg

post-7508-0-21686700-1414481972_thumb.jpg

post-7508-0-34366900-1414481975_thumb.jpg

post-7508-0-58910500-1414481977_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...