Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar vesel si multicultural


Recommended Posts

  • Răspunsuri 663
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fata cu buzele ca mura, spune repede, la ca varsta l-ai facut pe Londonez ? Erai majora ? Sau la petrecerea de majorat ai comis-o ? [:)]  ...ca stau sa ma gandesc, esti mai mica decat mine cu cativa, putzini ani si fiu-tau este mai mare decat fiu-meu cu catziva, multzi ani ... sa-ti fie de bine si tzie si mai ales lui. Ce face dupa graduare, sper ca ramane pre acolo, sau macar in Scotzia ...

 

In alta ordine de idei, incerc sa postez niste poze de la petrecerea noastra de Halloween de saptamana trecuta ...cam asa vom iesi maine pe strazi, pe frig si intuneric, sa facem rost de bomboane ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot cita, nu pot da like, ma enerveazaaaaaa!

 

Multu Elyda [flo2] ! Asta vroiam sa stiu. Dar cum adica nu e trafic de persoane? Ma interesez pentru cumnatii mei in caz ca vin sa ma viziteze, ca vor sa vina ieftin. Eu nu merg cu low cost ca sint foarte imprevizibili. Acum am mers cu Tarom, m-a costat 200 de lire dus intors Luton_iasi. A fost fain si confortabil.

 

Buflea, absolut bestiale pozele! Noi nu sarbatorim Halloween, ca sarbatorim ziua mea, sint eu destul de fioroasa, nu le mai trebuie alte sperietori! [:-)))] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata cu buzele ca mura, spune repede, la ca varsta l-ai facut pe Londonez ? Erai majora ? Sau la petrecerea de majorat ai comis-o ? [:)] ...ca stau sa ma gandesc, esti mai mica decat mine cu cativa, putzini ani si fiu-tau este mai mare decat fiu-meu cu catziva, multzi ani ... sa-ti fie de bine si tzie si mai ales lui. Ce face dupa graduare, sper ca ramane pre acolo, sau macar in Scotzia ...

 

In alta ordine de idei, incerc sa postez niste poze de la petrecerea noastra de Halloween de saptamana trecuta ...cam asa vom iesi maine pe strazi, pe frig si intuneric, sa facem rost de bomboane ...

ASTAZI AM IMPLINIT 22 DE ANI DE CAND M-AM CASATORIT !:))

 

 

Aidi beiiii...cum sa nu fiu majora!

A doua zi dupa ce am implinit 23 de ani l-am nascut pe Londonez !:))

V-am spus ca sunt fata harnica si hotărâtă. :)):))

Si nu sunt bătrână:)), am dat copii la scoala la 6 ani...in caz ca faceti calculele!:)):))

 

 

Londonezul vrea sa se stabilească in Londra asa cum ii e numele.:)) Ca si "Scotia"tot catre Londra vine.:)):))

 

 

 

Si mai voiam sa ii spun Letitiei ca e mai ieftin sa iei bilet de avion București-Sheffield, iar de acolo pleaca autocar spre Londra care costa pana in 10 £.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot cita, nu pot da like, ma enerveazaaaaaa!

 

Multu Elyda [flo2] ! Asta vroiam sa stiu. Dar cum adica nu e trafic de persoane? Ma interesez pentru cumnatii mei in caz ca vin sa ma viziteze, ca vor sa vina ieftin. Eu nu merg cu low cost ca sint foarte imprevizibili. Acum am mers cu Tarom, m-a costat 200 de lire dus intors Luton_iasi. A fost fain si confortabil.

 

Buflea, absolut bestiale pozele! Noi nu sarbatorim Halloween, ca sarbatorim ziua mea, sint eu destul de fioroasa, nu le mai trebuie alte sperietori! [:-)))] [:-)))]

Adica atunci cand nu cerere mare pe ruta asta.Fiind oras studentesc, in perioada de iarna pleaca toti pe la casele lor si fiind trafic mare de persoane:) se scumpesc biletele.Eu am dat 1400 de lei dus-intors.In rest sunt ieftine.

 

200 £?? Cu masaj la talpi inclus? :)):))

 

 

 

Ma zapaceste forumul, pleaca mesaje incomplete sau nu pot posta, apar desuchiate:)) sau amestecate.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot cita si pace!

 

Elyda la multi ani fericiti si buni!! [deziuata] Macar la fel de buni precum au fost si pina acum!!!

 

Excelent daca e si autocar! Merci tare mult! Nu pentru sarbatori vrea cumnatu', pentru la vara, poate vind incoa si mergem impreuna sa batem Scotia in lung si in lat!

 

200 de lire nu e mult, dus-intors! Cind faceam escala in Bucuresti plateam 300!!! Mi-a placut enorm ca nu a trebuit sa ma opresc in Buc., ma seca oprirea aia, iar in iasi nu venea nici o cursa internationala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...