Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar vesel si multicultural


Recommended Posts

  • Răspunsuri 663
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

elyda, multi multi ani impreuna, la fel de grozavi ca pana acum!

 

(oare se posteaza?)

 

Multumesc.☆

Astazi am facut o vizita unui targ de incaltaminte.Erau acolo niste cizme care semanau cele ale Karulei:)(de pe Amazon) si m-am gandit la tine.:)Erau de piele.:))Si doar250 lei, adica aprox 55 €.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, si cum spuneam, apropo de toate colturile lumii, duminica merg sa votez. Sigur, v-ati prins si ca acest leit-motiv e un mesaj subliminal, caci desi eu sunt subtila, voi sunteti toti foarte destepti :D

 

Problema mea e ca am un presentiment urat ca n-o sa-mi placa ce o sa vad la sectia de votare la care voi merge (una din cele 3 care sunt practic cam in aceeasi cladire, avand in vedere ca ambasada, ICR si consulatul sunt vecine). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vrei si vedere? Zi repede, ca daca o trimit maine dimineata ajunge mai repede ca mesajul asta!

Da! Vino si tu ca am targ de incaltaminte in fata casei.:)):))

Poate o convingi si pe Aqai sa vina.:)):))

 

Doamne, scriu un mesaj de cateva ori si dispare, apoi dureaza minute in sir pana pot sa postez ceva!

 

 

 

Mihaela, eu si Londonezul suntem nascuti in ianuarie.Dar l-am nascut dupa 1 an si ceva de la casatorie.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu votul nici eu nu am cum. Trebuie sa ma duc cu vaporul la Stockholm si nu fac asta pentru un vot.

 

Apropo de felicitari. :) Nu v-ar plăcea sa ne trimitem vederi unii la altii? Sa ne trimitem de ex adresa la toti care vor sa participe de aici de pe ghețar si sa alegem o data pe luna de ex. , pe cineva căruia sa ii trimitem o felicitare. Ce ziceți?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...