Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghetar vesel si multicultural


Recommended Posts

  • Răspunsuri 663
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ei, acum nici eu n-as lua avionul sau vaporul sa ma duc sa votez, recunosc! Dar pentru cei care au sectia de votare pe strada... 

 

Elyda, ce sa zic, si mie imi lipsesc Clujana si Melania de cativa ani. Vai, dar voi stiti cate ateliere de reparat incaltaminte se gasesc la Viena? De-alea clasice, cu miros acru de aracet si aspect de atelier de pe Pielari/Selari/Blanari... 

Si mai stiti cine e Herr Maftei? Nea Herr Maftei e un mega meserias, roman, evident, cu un boutique exclusivist in buricul Vienei unde vin sa-si faca pantofi pe comanda toti bogatanii din urbe. E o legenda vie nea Maftei, eu sunt tare mandra de el.

post-1306-0-18633400-1414699224_thumb.jpg

post-1306-0-36857600-1414699342_thumb.jpg

post-1306-0-32944200-1414699496_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Abia am apucat sa citesc, zic sa zic repede sa nu se razgandeasca, forumu' adica.

 

Rall, m- a rascolit tare poza prietenei tale. M- am gandit la ea, la copiii si la lupta ei. :(

 

Letitia, sa traiesti si sa -nfloresti! La multi ani!

 

Elyda, multi ani si voua impreuna! Lucru mare ca tot pe 'mnealui l- ai alege!

 

Si lui Forest (cel bun sau the best?), la multi ani cu bucurii!! Da' cum de voteaza domnul tatal fetelor tale, Karula? (sper ca nu incurc borcanele). Ruman e?

 

Ziki, ce joc dintre cele enumerate de tine seamana , oarecum asa, cu Catan? Fii-mea e fan Catan si poate vine vreun Mos la ea si cu altceva. (Pe langa ceasul de mana pe care si-l doreste si care nu trebuie sa fie cu Barbie or so, cica sa fie serios..:)

 

Acu' atat am in minte..hmm, cam putin, nu?

 

Aaa..cizmele lui Rall de anul trecut. Cum ti-e cu ele, Rall? S- au adaptat? :) Mi- a ramas gandu' la ele.

Viviana, bafta fetei Albastre! Cat dureaza campionatul asta?

 

Mai vin! Sper sa am si unde! :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu va spun weekend frumos, pana mai am unde si cui :). 

 

Maine avem party de Halloween cu colegii, eu fac tiramisu si muffins ornati cu capete de morti. Singurul sotu' ce ramane acasa sa dea dulciuri la copii. :) Diana se mascheaza in papusa din Zu (Silvia a recunoscut-o direct dupa machiaj, e filmul ei perferat :)) si merge la un party si ea. Silvia si-a vopsit cu sange comercial un tricou alb si va fi un zombi infectat :). Merge cu colege la Buuuus eller gooodis (da, da, e acelasi lucru ca in engleza). 

 

Distractii placute!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata

'Mie imi place ideea cu vederile, e tare draguta!!

Am inchis cu mare satisfactie alarma la ceas in dimineata asta. Printre accese de tuse pentru ca da, m-a pocnit o faringita. Dupa ce beau o sticla de sirop poate oi fi mai bine. Daca nu, o sa tusesc artistic printre ruinele Romei :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...