Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarbatorim Halloween-ul pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 693
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi e exista o actiune de strangere de fonduri pt Copii si parintii de Copii bolnavi de cancer: leucemie si tumori cerebrale. Un Urs DIN asta Costa 17€. Am cumparat unu rapid cu 20€ cu gandu la groaza anului trecut.

 

Asta e o actiune de strangere de fonduri

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sper si eu sa fie totul ok cu mikyyy. Buflea cel mai probabil e in inchidere. 

 

am vazut aseara (vorba vine ca am adormit la final, eram rupta de oboseala dupa ce am performat in bucatarie 2 pizza, o oala de ciorba de fasole si o armata de gogosi sa duca fii-meu al' mare la scoala pt toti colegii si [profesorii)

 

Grand Budapest Hotel

 

genial, delicios, umor si referinte cu intentie, superb jucat, inchegat cu mare maiestrie. daca nu l-ati vazut, va rog sa il vedeti.

 

actorii - ca sa-l citez pe dl aqai "astia nici pt roluri minore nu mai angajeaza amarati, numai A listers?" surprinzator sa-i descoperi in roluri secundare super-inteligente pe edward norton, william defoe, adrien brody, willem defoe, harvey keitel si chiar billy murray.

 

in consecinta, de dimineata il alergam pe dl aqai prin casa cu L'air de panache (panache = flamboyant confidence of style or manner). care nici nu stiam ca si exista ca parfum!!!!

 

aveam in casa ceva mostra de Denim pe care am primit-o de la magazin fiindca am fost cuminte si mi-am luat un lancome. nu stiam eu ce bine imi va pinde, caci dl aqai are un dispret suveran fata de parfumuri barbatesti. si uite asa, in ziua in care pe forum se dezbate efeminarea masculina, eu, unknowingly, mi-am efeminat jumatatea cu amintirea lui L'air de Panache in cap :D

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si dela noi.

Rapid, ca's in cruza de timp liber, am intrat doar cat sa va spun ca suntem ok cu totii. [pup] ca v-ati gandit la mine, imi pare rau daca v-am speriat (apropos, mi-am schimbat nr de mobil, de vreo luna nu mai e valabil cel pe care-l aveati voi, i l-am lasat corinei pe cel nou, nu e secret, il puteti cere de la ea daca il vreti).

Poate spre seara ma mai eliberez si va povestesc din nebunia zilnica de la noi, ca deja lizi e in baie si urla de 2 minute dupa mine, iar eu stau si butonez aici in loc sa merg la ea :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, in August am Vb cu Roxi despre acest Film.

 

Pe mine nu m- a prins, probabil o fi prea subtil precum alt Film de nume mari pret a porte.

 

Boy with Apple really is priceless, as an art history in-joke. The punchline, however, comes when the film's villain realises it is missing. In its place hangs a watercolour of lesbian lovers by real-life Austrian genius Egon Schiele. In his rage at losing a completely fictional work of 16th-century art, the character smashes this modern treasure over a chair

 

 

asta e intr-adevar un moment subtil, l-am intuit doar fiindca era in linie cu alte momente, dar noroc cu monsiuer aqai ca mi-a explicat :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...