Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sarbatorim Halloween-ul pe Ghetar!


Recommended Posts

trebuie sa vedeti ultimul portret de familie executat de Eva, am ras cu lacrimi [:-)))]

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifpoza (1).JPG

 

 

a se vedea ca:

- ea e mai mare decat frate-su

- tac-su e Slash [:D]

- avem amandoua rochii

- si ce talii!!! [:D]

Ha,ha, ha. Si uite ce gene are soarele! Super! Sper ca e deja inramat si pus deasupra semineului!

 

M-as baga si eu la jocul cu vederi, dar trebuie sa-mi explicati ce si cum.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 693
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elyda, ma bag si eu pe lista de doritori de coliva, e printre prajiturile mele preferate. [:)]

 

Roxana, super portret!  [pk]  imi plac rochiile voastre, de printese [:D]. Mugur e cam pletos, sa il mai trimiti la tuns! 

 

Care doreste, care pofteste este asteptat la coliva !:))

 

 

Si doamna Roxana are o coafiura:)...ce breton:))...si dommisoara Eva are diadema de printesa pe cap! Sa se stie despre ce se vorbeste in desen !:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, vacanta placuta !

 

Yagmur, ce fain arata Turbo.

 

Miha, ce vrednica esti.

 

Halloween-ul aici e serbat mai mult de catre copii. Al meu nici nu vrea sa auda de asa ceva, sarbatoare importata, asa ii zice si el [:)] Dar aseara a fost cu toti colegii, invitati de seful lor, la un party Pre-Halloween [fal] au fost doar la barul unde lucreaza ei...au si bar in cazarma...si asa a descoperit ca sotia unui coleg de-al lui e romanca si din Bucuresti [:D] a ramas sa ne vedem in curand la o bere, o aluna, o maslina..stau si ft aproape de noi...sunt tare curioasa  [:)]

 

Am fost mai devreme si le-am luat Marciei si prietenei ei tot felul de dulciuri pt azi; asta pt ca lor nu pot sa le dau doar bomboane.

 

Am auzit azi la radio, azi se sarbatoreste si infiintarea bisericii reformiste (1517-M.Luther).

 

Ma doare capul si afara e soare si cald; vreau acasa. Plec oricum mai devreme azi [:)]

 

O dupa-masa frumoasa sa aveti !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu cat merge forumul si pluteste ghetarul!

 

Am scris mesaje, s au pierdut in neant... Deci considerati ca mi am spus parerea la toate subiectele din urma.

 

La multi ani cu intarziere tuturor sarbatoritilor si Happy Halllloween cu cati de l vreti voi!

 

As mai scrie dar mai intai duc piticu la gradi, costumat in rechin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In drum spre casa, aseara, am auzit tot la radio despre un sondaj facut de elvetieni: daca acum 4 ani doar 50% dintre tinerii intre 12 si 19 ani aveau un smartphone, acum 97% au (1% au un alt tip de telefon, iar 2% nu au deloc telefon)...in medie navigheaza cu el 2 ore pe zi pe internet...fac chat, trimit poze, se mai uita si la filme xxx...au mentionat insa ca tinerii nu renunta la intalnirile cu prietenii, pe care le considera mai importante decat vorbitul la telefon sau chat-ul...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o poza de-a Marciei de acum 3 ani [:)]

 

anul trecut a fost costumata in Monster-High (dar nu am poze, imi pare rau ca nu i-am facut; avea si peruca roz); era ger afara si ea costumata flu-flu...a venit inghetata ca ceva cu motz...a zis ca anul asta se imbraca bine, pt ca nu mai vrea sa ii inghete partea dorsala [soricel]

post-114840-0-46455800-1414758469_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...