Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarbatorim Halloween-ul pe Ghetar!


Recommended Posts

Michelle, am inteles ce-i spus. Te miri si te crucesti ce le mai da autoritatilor prin cap. [batcap] Horror!!!

Miha_s, tinem pumnii sa fie bine. Dar ce fel de operatie e? Eu acu citiva ani am facut operatie pentru dioptrii. Una din cele mai bune investii pe care le-am facut in viata mea. Imi pare rau ca nu am facut-o mai demult.

 

Pe mine m-a pocnit o cistita acu citeva ore! E ingrozitor, am luat niste nurofen pentru dureri, beau cranberry juice si am luat ceva care se cheama Cymalon. Mai stiti alte leacuri, ce altceva as putea sa iau? Sa ma duc miine la medica, avind in vedere ca urmeaza weekendul si daca ma apuca si mai tare? [:(] [:(]

 

 

medic. si bai calde. pe mine ma ajuta mult. deci ai nevoie si de sick day :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 693
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Rufus, stiu ca legea s-a schimbat radical de prin 2004, cand au fost interzise si adoptiile internationale.

Am si eu o cunostinta, dna bibliotecara de la noi de la facultate, cu care eram in relatii bune, si am ramas si dupa aceea - care a adoptat o fetita in 2000 sau 2001 (deci la ceva vreme dupa anii de super haiducie de care zici tu, cu loturi etc). Dar nu au fost nicidecum problemele de astazi. 

Dna si cu sotul ei au mers pe la case de copii, au vazut-o pe fetita asta, au placut-o si au facut demersurile de adoptie. A fost facuta o ancheta sociala la ei acasa, au mai venit de la protectia copilului, nu stiu ce formalitati si verificari s-au mai facut, si pe urma gata, au adus fetita acasa si au adoptat-o. Era destul de mica, acum fetita are 14-15 ani, deci e nascuta undeva in 2000, si au adoptat-o 2001 cred

 

Acum la noi s-a ajuns la extrema cealalta, de la loturi de copii de vanzare, la niste chestii greoaie care practic blocheaza copiii de la o viata mai buna, daca nu-si dau acordul niste parinti care nu s-au ocupat 1 zi din viata lor de ei, dar se dau parinti adevarati.

Sunt atatea familii bune care vor sa adopte, si atatia copii abandonati...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Așa ceva face si el, Letiția. Doar ca e cu ceva risc, are ceva fund de ochi special, lentilele sunt si ele speciale, dar e ok. Vede la fel si cu ochelari si fara, pana ii vor opera ochiul celălat. Din cauza riscurilor n-au vrut sa opereze ambii ochi deodată. Peste 4 saptamani va merge pentru celălalt.

La mine a fost cu laser, nu au implantat lentile, dar la un momendat am simtit un miros puternic de carne arsa. Mirosul ala mi-a stat in git citeva luni!! Senzatia de nisip in ochi dureaza citeva ore, sa ia nurofen, dupa aia am fost ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am doi sarbatoriti luna asta :). Curând :)

 

O tine ghetarul tot intr-o sărbătoare :).

 

Mama face chef sambata. Cu o luna inainte de ziua ei, ca pleaca peste o săptămana la NY. Împlinește 70 de ani si cica nu poate lasa sa treacă așa fara chef :). Deci petrec rudele mele si de ziua mea de nume :).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea sau michelle, care va plangeati de baietii vostri, ca umbla cu sireturile desfacute la incaltarile sport.

iata o inventie super-tare

http://www.wowbiz.ro/asta-e-cea-mai-tare-inventie-pentru-toti-cei-care-s-au-saturat-sa-se-incheie-la-sireturi-sigur-o-sa-vrei-sa-ai-si-tu-asa-ceva_127625.html

 

super idea!

desi eu am ce am cu magnetii astia.

mor de ciuda cand vad inventiile astea asa simple si mie nu mi-a trecutprin cap sa le fac.asa as vrea sa inventez ceva!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama denaturata ce sunt!

asseara am uitat sa-mi culc copilul.

am vazut survivor de la 7-8, am mincat tort si apoi el s-a dus sa citeasca pana la 9 cand normal, ma duc sa-l culc...

 

aseara insa dupa ce a plecat sa citeasca, noi  ne-am pus la vazut dr pains vreo 2 episoade, apoi ne-am luat catzelul sa-l culcam, ne-am jucat un pic cu el...si ne-am dus la cculcare. dupa vreo 10 minute imi amintesc ca poate nu am bagat mancarea in frigider, ma scol, ma duc in bucatarie cand vin innapoi vad lumina la William in camera si atunci mi-a picat fisa, ca nu am culcat copilul...dar el dormea de mult....neculcat de mine.

 

wow...nu mi-a venit sa cred cum am putut uita asa ceva.

ca mai era sa uitam ccatelul seara pe canapea...s-a mai intimplat...deh daca are aceeasi culoare ca patura si dorme linistit, pur si simplu uitam ca mai e acolo...

 

ce e cu noi?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...