Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarbatorim Halloween-ul pe Ghetar!


Recommended Posts

Nu pot lua sick day, ca colegu e plecat in vacanta si sint singura pe metereze!!! Mi-e groza sa ma duc la baie din cauza durerii!!

 

eu cand am avut problema in urma cu citeva luni, am dat telefon la dr. am explicat simptomele si mi-a dat antibiotic fara vizita, doar m-am dus la farmacie si le-am luat. tu nu poti sa faci la fel?

pe mine ma ajuta si o perna electrica , calda cand o pun pe burta....in rest sa bei cit maimulte lichide...

sa dea Domnul sa te faci bine repede

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 693
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai,

 

avem aceeasi luna de nastere [:)]  ia zi ziua, tot scorpion sau sagetatoare?

 

 

pai eu tie cam ce impresie iti fac? de scorpion sau sagetator? acu-i acu :)

 

m-ai inspirat cu ceva. si prin urmare, pt restul anului scolar am inscris copiii la day-camp la animal shelter pt PD days cand nu au scoala.

 

maine e prima zi. inca nu le-am spus. sa vedeti ce fericiti or sa fie cand or sa afle!!! poate ma si abtin pana maine dimineata si nu le spun unde-i duc:D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ultima noutate de la scoala. vinery vine William cu un D la un test la math. era suparat si nedumerit, saracu. mi-a spus ca habar nu are de ce e D ca dupa ce a luat testul a comparat raspunsule cu ale colegei si la ea erau bifate bine .

m-a apuc de impartiri, si ce mai avea el pe acolo...erau bune...dar cum ccu noul system common core nu stii niciodata ce si cum.

 

marti cind am voluntariat m-am prezentat cu testul la prima ora , doamna la recorectat si si-a cerut scuze ca la corectat gresit.  corectase pagina lui a 2-a cu raspunsurile de la a 3-a...si invers.

dar tot i-a dat" A -" ca a vorbit in timpul testului...ce sa mai zic, deh.... bine ca I-a modifficat nota si a vazut si el iar un exemplu ca treb sa te lupti pt drepturile tale si nu e nici o rusine sa ti le ceri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama denaturata ce sunt!

asseara am uitat sa-mi culc copilul.

am vazut survivor de la 7-8, am mincat tort si apoi el s-a dus sa citeasca pana la 9 cand normal, ma duc sa-l culc...

 

aseara insa dupa ce a plecat sa citeasca, noi  ne-am pus la vazut dr pains vreo 2 episoade, apoi ne-am luat catzelul sa-l culcam, ne-am jucat un pic cu el...si ne-am dus la cculcare. dupa vreo 10 minute imi amintesc ca poate nu am bagat mancarea in frigider, ma scol, ma duc in bucatarie cand vin innapoi vad lumina la William in camera si atunci mi-a picat fisa, ca nu am culcat copilul...dar el dormea de mult....neculcat de mine.

 

wow...nu mi-a venit sa cred cum am putut uita asa ceva.

ca mai era sa uitam ccatelul seara pe canapea...s-a mai intimplat...deh daca are aceeasi culoare ca patura si dorme linistit, pur si simplu uitam ca mai e acolo...

 

ce e cu noi?

[:-)))] se mai intampla si la alti [flo2] , pe noi gata nu ne mai primeste e domnisoara doar hugs inainte de a pleca in camera ei [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai

pai eu tie cam ce impresie iti fac? de scorpion sau sagetator? acu-i acu :)

 

m-ai inspirat cu ceva. si prin urmare, pt restul anului scolar am inscris copiii la day-camp la animal shelter pt PD days cand nu au scoala.

 

maine e prima zi. inca nu le-am spus. sa vedeti ce fericiti or sa fie cand or sa afle!!! poate ma si abtin pana maine dimineata si nu le spun unde-i duc:D

of of ce imi faci ma pui la ghicit, daca iti spun ca esti scorpion ca mine o sa-mi zici ca sant rea si intep ca o scorpioanca [:)] ,  segetatore....strapungi inimile...ca o amazoana, mie imi plac amandoua [flo2]  si intepatura scorpionului si sagetile sagetatoaului [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...