Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarbatorim Halloween-ul pe Ghetar!


Recommended Posts

 

dna Karula, acum ca aveti o mica tipograf in casa, pate merge mai bine si cititul? :) ce spune zana cu ochelari, e mai bine cu cartile? si tu, ti-ai revenit din zilele nebune, nebune de legat?

 

 

 

Daca nu raspund acum, pe loc, nu mai raspund veci pururi. De citit aici am ajuns cu cititul. 

Domne, da! Cititul merge mult mai bine tehnic, iar de cand cu imbunatatirea tehnica, s-a desteptat si ceva interes care pana acum era inert, mort, copt si ingropat. Deci mai exista speranta. Motiv pentru care maine dimineata voi viziona gimnaziul la care visam. E ziua portilor deschise, deci incepem oficial sa-l curtam. Mi-e si frica :(

Deci maine-dupa amiaza pot sa zic ca mi s-au mai linistit apele. 

 

Si mai vreau sa multumesc tuturor celor care apreciaza pozele cu cucuietele :). De mult voiam sa va multumesc!  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 693
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai

of of ce imi faci ma pui la ghicit, daca iti spun ca esti scorpion ca mine o sa-mi zici ca sant rea si intep ca o scorpioanca [:)] ,  segetatore....strapungi inimile...ca o amazoana, mie imi plac amandoua [flo2]  si intepatura scorpionului si sagetile sagetatoaului [:)]

 

 

o sa iti zic ca sunt sagetatoare direct atunci:)

 

deci luna asta ne spunem happy b-day la unison! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2] Apa calda a venit inca de aseara. O fi fost vreo defectiune la vren aprtament.

 

Aqai nu stiu ce trebuie sa fac sub  coada pisicii. Popoul ei e roz, mereu roz semn ca isi face bine datoria si il linge cu spor. 

 

Azi am avut pofta de gogosi si dupa ce am citit reteta m-am gandit sa fac minciunele.

Dupa ce am citit reteta de minciunele am bagat la copt  in cuptor un dovleac.

 

 A venit Silvi de la scoala si am stat la povesti. II dau   [flo].  Azi mi s-a parut grozava.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oare mai e subiectul ala cu dezastrein bucatarie?....isprava de sambata, stiti voi care sunteti vinovate si m-ati influentat sa fac taietei de casa pt prima data in viata.

 sambata am decis sa facc supa de vita si imi vine in minte...taietei de casa, ii spun sotului de idea mea, el ramine blocat nu ii venea sa creada ce aude...ehe dupa 15 ani de casnicie ii face nevasta taietei de casa ce nu mai mincase de la maica-sa.

 

vine la bucatarie sa ma ajute...de fapt sa ii fac el si eu sa assist. pune un ou, apa si vreo 2 cani de faina...eu cu sugestiile, imi amintes ceva de pe la voi...ca sa am grija sa nu se lipeascca, asa ca ii sugerrez sa ii infainam bine. apoi ii pun in oala ...aratau groaznic dupa veo 20 de minute...se facusera niste chestii groase in ciorba, zeama sccazuse si se faccuse ca o crema...si dintr-o oala  mare de supa ne-am ales cu 3 portii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yes, yes!!! Am știut, am știut ca Aqai e sagetatoare! :) nu ca nu mi-ar fi plăcut ca scorpion. ;)

 

Nu prea e corecta administrarea se antibiotice fara antibiograma. Deși dureaza vreo doua zile pana iese rezultatul.

 

Cica al meu sot a iesit prin oras sa caute lacrimi :). Intra in prețul operatiei. ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2] Apa calda a venit inca de aseara. O fi fost vreo defectiune la vren aprtament.

 

Aqai nu stiu ce trebuie sa fac sub  coada pisicii. Popoul ei e roz, mereu roz semn ca isi face bine datoria si il linge cu spor. 

 

Azi am avut pofta de gogosi si dupa ce am citit reteta m-am gandit sa fac minciunele.

Dupa ce am citit reteta de minciunele am bagat la copt  in cuptor un dovleac.

 

 A venit Silvi de la scoala si am stat la povesti. II dau   [flo].  Azi mi s-a parut grozava.

 

 

nu pisica ta era constipata si trebuia sa o alergi cu un prosop umed?

 

sorry, atunci dumnezeu stie unde am citit asta. mi-a amintit de veveritzele mele, oricum :)

 

PS: la gogosi doar suna greu reteta. pana si eu am reusit sa fac duminica o armata de gogoci sa duca copilul la scoala. mai greu e sa incepi. dar daca vrei, facem galerie!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yes, yes!!! Am știut, am știut ca Aqai e sagetatoare! :) nu ca nu mi-ar fi plăcut ca scorpion. ;)

 

Nu prea e corecta administrarea se antibiotice fara antibiograma. Deși dureaza vreo doua zile pana iese rezultatul.

 

Cica al meu sot a iesit prin oras sa caute lacrimi :). Intra in prețul operatiei. ;)

 

mai, e de bine daca a iesit in oras! ma bucur.

 

mai, si eu, si dl aqai si copilul cel mare aqai, tudor adicatelea, suntem toti sagetatori. doar alex nu e.

 

el trebuia sa fie leu :D ca sa-i faca fatza ui frac-su, doar, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum exact doi ani ma aflam exilata in Västervik, in cea mai lunga practica din studentie. 6 saptamani. Contrar a dorului crunt de casa si a navetei cumplite, am adorat orașul si oamenii de acolo, de la laborator. Se pare ca a fost reciproc si e atat de plăcut sa auzi asta.

Azi a revenit dupa o deplasare la un curs, un coleg de al nostru. Acolo s-a întâlnit cu doua femei ce lucrează la lab in Västervik si care imi trimit salutari. Mi-a facut ziua frumoasa. ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...