Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarbatorim Halloween-ul pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 693
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana


Azi am avut pofta de gogosi si dupa ce am citit reteta m-am gandit sa fac minciunele.

Dupa ce am citit reteta de minciunele am bagat la copt  in cuptor un dovleac.

 

 A venit Silvi de la scoala si am stat la povesti. II dau   [flo].  Azi mi s-a parut grozava.

[flo2]  of of mai cand o prind si eu pe amea in toane bune zic ca l-am prins pe D-zeu de un picior, eu zic sa faci gogosi mai des [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle

[flo2] eu cumpar local, si mai ales imi plac vinurile de California,, Nappa valey [:)]

acum am o sampanie de California

deci din gradina ta original [:)] e mai bun, fratele meu e pasionat de vinuri, ei cand facea el fin si il inbutelia punea in sticla de vin 2-3 bobite de orez si pe urma il sigila, peste ceva timp(trebuie sa il intreb ) cand deschidea sticla de vin era acidulat ca sampania, mai ce bune era [pofticios]

 

Roxana

vacanta placuta incontinuare si poate vremea frumoasa se intoarce [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ok, vreau lamuriri

noi ne uitam la un show pe Netflix in care americani se muta pe alte continente si inchiriaza sau cumpara case/apartamente.

am ramas shocata de ce am vazut....e realitate...ori sunt doar exceptii?

apartament in franta nu mai stiu dar oricum peste $ 2000/luna, un dormitory la subsol, fara geam, baie cu chiuveta si dus...si wc-ul la etaj [fal] , o scara aproape vertical si fara balustrada intre etaj si subsol.

 

alt apartament avea dormitorul in pod si nu puteai sa intrii in picioare, de la usa treb sa mergi in 4 labe sa te urci in pat...si agenta zicea: "ce, dormitorul e sa te culci , nu sa mergi!"

 

un apartament in Germania , bucataria cat camara mea

 

alt apartam in belgia, dormitoarele minuscule nu incapea mai mult decat patul.

 

edit.

majoritatea f vechi, urite si niste preturi care m-au termiinat. aici inchirieezi o vila cu $3000....deisgur nu e paris...dar e ceva de groaza ce am putu sa vad.

pana si apartamentul lui tata de 70mp din valcea e lux.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai Michelle,  se stie ca in Europa spatiul e limitat, dar istoria e scrisa in castele ...

 

Roxana - sa va fie de bine Roma! Cat ca sotul tau e un tip tare cumsecade, judecand dupa poza :)) 

 

Edit: voiam sa scriu cred  nu cat  :))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...