Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sarbatorim Halloween-ul pe Ghetar!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 693
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Seara buna pe ghetar!

 

Mihaela-s, pai si cand o sa faca sotul si cealalta operatie, lucurile vor deveni si mai mici? :) Cat de mici? :). Bine ca e bine, asa sa fie si data viitoare!

 

Didi, eu credeam ca pe la voi pe- acolo, lucrurile se petrec mai cinstit in scoala, asa, pentru si catre copil. Vaz ca ma insel, zic si eu ca si fetele mai trecute prin astea, da si lupta, si lupta si da!

 

Roxana, bine ati revenit! Sau mai aveti vreo zi? Io sper ca nu, (sac!), da' si tu stii ca o saptamana in vacanta e mai scurta decat de obicei.:)

 

Vacanta se termina si pe la noi, iar de- acu' pan'la Craciun, tot intr-o veselie o s-o tinem. Ana trebuie sa scrie o compunere pentru revista scolii despre "sarbatoarea dovleacului" (adica o parada de costume pe care au avut-o ei), da' cica sa nu fie despre Hallowen.:))) Adica un fel de n-ar mai fi! Da' cum mandria de a scrie e peste toate, o sa scrie, ce sa faca.:)

 

Carolyne, bine ai venit! De ce spui ca in Chicago e coruptie? E altfel fata de restul USA?

 

Iar am uitat ce voiam sa spun. Cred ca singura solutie e sa scriu cand am ceva de spus, ca bag de seama ca mintea nu ma (mai) ajuta.

Mai trec io!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cat de aiurea sunt atacurile de panica? trebuie neaparat sa ajungi la psihiatru si sa iei medicatie antidepresiva? Cum le poti evita sau minimiza timpul atunci cand se intampla? Ce alt tratament inafara de antidepresive se poate aborda? Dispar sau odata aparute ramai cu ele pentru toata viata?

 

Didi de unde stii tiu pozele mele? sunte cumva prietene pe FB si nu stiu eu? [:)]  Oricum ma bucur ca ti-au placut. Vin cu alta transa curand. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, avem preteni comuni pe FB :) si le- am zarit .

 

Ach, ce credeti voi ca Fac io de vreo ora????

Stau si butonez si baietii imi Fac coditze. Fiecare pe partea lui. Sa vezi si sa nu crezi, dar ei Sunt seriosi durere: poze inainte, indrepatari, Au Gasit si niste bigudiuri :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen, depinde.

 

exercitii de respiratie, numarat, mindfullness, sa le recunosti cand incepi si sa constientizezi ce sunt

 

mult sport, d3, magneziu

 

dar cred ca depinde de fiecare. eu asa am scapat. mme doc de familie a zis valium, le-am luat o data, de doua ori, am zis ca nu-s pentru mine si m-am pus pe citit si practicat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Didi, si aici lumea are conturi separat. Eu mi-am facut cand m-am mutat aici; apoi cand am obtinut jobul mi-au facut automat cei de la banca; Marcia are si ea contul ei. Noi platim cheltuielile curente impreuna, cu restul face fiecare ce vrea. Eu am banii mei, asa am fost mereu, nu-mi place sa depind de nimeni la capitolul asta; si nici sa dau socoteala. Al meu inca mai plateste pt fosta sotie, asa ca pt noi momentan e mai bine asa. O sa se schimbe ceva, poate, in momentul in care el nu va mai plati pt fosta. Nu il intereseaza pe ce cheltui eu banii, e pur si simplu problema mea  [:)] 

Am avut mereu banii mei de cand m-am mutat aici, nu am depins niciodata de el. Asta pt ca asa sunt eu; nu as putea depinde financiar de un barbat. 

 

Miha, bafta la vizionare  [pk] vreau si eu asa o casa...aici la pretul asta poti cumpara o garsoniera amarata   [smulgpar] 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina nu stiu cat de mici, la dimensiune normala probabil. Cica el cu ochelarii vedea totul mai mare. Azi zicea ca totul e atat de luminos! Cand afara e un crepuscul permanent! :) i s-a luat si lui ceata de pe ochi :)).

 

A nu va imaginati ca așa sunt toate casele, ca sunt si la 1 mil de euro. Pe malul marii, case noi, cu jacuzzi, piscina si sauna. Si prețuri intre 250 k si 500 k sunt in mod normal, depinde de zona.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...