Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sarbatorim Halloween-ul pe Ghetar!


Recommended Posts

Carmen, nu stiu cum sa te ajut. Imi pare rau!

 

Didi, e un robot? Si e in centura, in masina? Fireste, ce ma tot mir atata!

 

Da, Alina, e ET.

el l-a terminat azi, cand am fost dupa projectul lu R de citit, el lucra cu o educatoare si lipea cu un pistol mainile si mi-a zis ca mai are o ora de lucru la el.

cand m-am dus iar la 14.50 dupa el era gata. El a asezat robotul in masina pe locul din fata, si pe el l-am dus la inot, piscina e in acceasi curte. l-am pozat ca ma plimbam mandra cu el prin sat, si abia la 16, cand l-am adus de la piscina l-a adus mandru in casa.

acest robot are capu dintr-o carton de 6 oua, gatu e un carton de la hartia igienica, iar mainile sunt cartoanele de la prosoape de hartie.

 

aduce inventii din astea mereu acasa. unele sunt lemne batute aiurea, dupa nave spatiale, uneori le pozez si la arunc, ca nu am loc de ele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 693
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

la noi e assta de vinzare...ehe...treb sa-I mai scada pretul ca vad ca nu se cumpara si e de 2 luni pe market la 850k

 

http://www.ziprealty.com/property/630-POWERS-DR-EL-DORADO-HILLS-CA-95762/4404035/detail

 

si aici ccu acri de pamint sunt f scumpe

case la 250k nu prea gasesteti frumuseti...dar la un million ai pretentii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Didi, cum au iesit coditele? Afro sau impletite? Deliciosi baietii tai. Tin pumnii in batalia cu invatatoarea odioasa, e nepedagogic din principiu sa "ti se puna pata" pe un copil, sa il pui in situatii jenante daca nu umilitoare in fata colegilor lui. Nepermis!

 

 

a iesit si nitel scandal, bine ca nu s-a lasat cu jumulit, stiti bancu ala cu nepotii care se certau pe obrajii bunicului, pan la urma  au impletit fiecare in legea lui si ne-am simtit bine..

 

am dovedit pan la urma si torul, unul simplu, cand stai la coafat nu mai e timp de elaborari. Maine am si io doi sarbatoriti [trombon]

 

dar daca nu ar fi scris Elyda, pe aici cred ca nu as fi fost asa relax, pt ca stiu ca trece.

 

 

alooo Buflea, e gata Closingul sau intra in analiza si ultimul instrument vandut ?!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle,

 

de ce te-ai gandit ca fata vecinei e drama queen? mi se pare aiurea sa ii pui eticheta, daca e ceva ce nu poti intelege asta nu inseamna ca nu exista,

anxietatea sau atacurile de panica sau aceasta frica e cat se poate de reala, si un motiv poate fi si stresul sau anumite imprejurari si evenimente,

[flo2]

...aaa...nu, nu ma gindesc eu la asta...sau sa etichetez...doamne fereste.

chiar mama ei zicea ca a auzit ca fetele in general la virsta asta ...unele sunt drama queen...si se gindea daca nu cumva exagereaza fara motiv.

 

pur si simplu nu stiu bietii parinti ce poate fi si isi fac tot felul de ginduri...nu stiu cat sunt de justificabile aceste frici, ce le provoaca...de ce ii e rau...nu stiu ce sa faca pur si simplu.

 

 

iar pe mine chiar ca ma apuca panica daca o am acasa singura si I se face rau, si eu nu stiu ce sa-i fac.

 

.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle

 

[flo2] nu te supara da yo in California nu as putea sta, e prea maro si ars totul pe acolo, e seceta si cand ploua sant alunecari de teren, daca nu ploua e seceta si sant incendii, daca nus incendii is cutremure....si lista e lunga da ma opresc [flo2]

 

Raiul nu e aici, asta o stim...dar noi decit sa fim in calea tornadelor...sau ploaie , zapada, vreme proasta 6 luni pe an...am ales seceta ca ne place soarele.

la noi nu  sunt cutremure....dar e potential de incendii...Doamne fereste de asa ceva.

 

sutn zone asa ed frumaose si versi si in California...nu e peste tot desert. William imi spunea aseara dupa ce am mai vazut niste seriale cu casele...ca pt el casa de vis e in Malibu cu ocean view.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Karu, sa aruncam zarurile :)) si Ghetarul devine expert in Übertritt/trecerea in clasa a 5-a, asa cum a devenit si in cabineti. [:-)))]

[:-)))]

 

noi asstazi primim raport cardul pt trim 1. daca are numai A...parca vad ca il ducem la Red Lobster la restaurant.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Alina, e ET.

el l-a terminat azi, cand am fost dupa projectul lu R de citit, el lucra cu o educatoare si lipea cu un pistol mainile si mi-a zis ca mai are o ora de lucru la el.

cand m-am dus iar la 14.50 dupa el era gata. El a asezat robotul in masina pe locul din fata, si pe el l-am dus la inot, piscina e in acceasi curte. l-am pozat ca ma plimbam mandra cu el prin sat, si abia la 16, cand l-am adus de la piscina l-a adus mandru in casa.

acest robot are capu dintr-o carton de 6 oua, gatu e un carton de la hartia igienica, iar mainile sunt cartoanele de la prosoape de hartie.

 

aduce inventii din astea mereu acasa. unele sunt lemne batute aiurea, dupa nave spatiale, uneori le pozez si la arunc, ca nu am loc de ele.

 

f inventiv, bravo!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...