Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbati efeminati sau cu nostalgie despre barbatii de ieri


Recommended Posts

  • Administrators

Barbati efeminati sau cu nostalgie despre barbatii de ieri

Mi-e dor de vremurile in care barbatii ieseau de sub dus, se aruncau in jeansi şi un tricou si aratau mai atragator decat toti ferchezuitii de azi. Mi-e dor de rockerii care scoteau geniale improvizaţii la chitara, care puteau duce o conversatie inteligenta şi spontana la modul direct, si nu pe Whatsapp. Unde sunt barbatii de ieri? citeste in continuare aici.

 

http://www.desprecopii.com/Images/SitePages/barbat-puternic.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Daca el are mai multe creme decit mine sigur nu e un semn bun... [soricel]

 

De ce nu?

 

Mie imi place noua generatie [:)]

Cum ar fi un articol "ce e cu femeia asta care vorbeste despre internet, despre condus o masina ori o echipa de oameni? Mi-e dor sa ma intampine acasa, cu sortulet in fatza, cu mancarea calda si gata de sex"? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu?

 

Mie imi place noua generatie [:)]

 

Una e sa fii ingrijit si una e sa exagerezi de fapt nici tu sa nu mai stii  care-ti e sexul:barbati care se penseaza(nu vorbesc de cei care au nevoie ),brabati care se epileaza,barbati care poarta tanga,barbati care se vopsesc,barbati care poarta fusta...si mai sunt.

 

Astea n-au nimic de-a face cu ingrijitul ...astea-s barbati efiminati.

 

Recunosc ca as avea o stringere d einima sa ma urc in pat cu un barbat ce procedeaza la tot ce am insirat eu acolo...ceva nu se leaga,ce nu stiu,insa ... sa ma duc la pensat/epilat/cumparaturi d efuste cu barbatu'...hmmm ,ceva imi scapa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce treaba are sexul cu.. moda? [:)]

La fel i-ai spune si unei femei care umbla in blugi si nu se machiaza: arati ca un barbat? [:)]

Pai cam are...ca si-n moda,barbatii ar trebui sa ramina barbati si femeile ,femei.

 

Nu ,nu i-as spune unei femei asa ceva8exemlu e oricum scos din context),insa unei culturiste,care tine neaparat s ane arate(desi noi nu vrem [:D] )...da!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai cam are...ca si-n moda,barbatii ar trebui sa ramina barbati si femeile ,femei.

 

Nu ,nu i-as spune unei femei asa ceva8exemlu e oricum scos din context),insa unei culturiste,care tine neaparat s ane arate(desi noi nu vrem [:D] )...da!

 

Da...si eu sunt nostalgica dupa genul "marlboro man", dar probabil ca e o chestie pentru "generatia" noastra ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, dar si femeile au "evoluat" din punctul asta de vedere.

acum 15-20 de ani cine auzise de implanturi (sani, fese), botox, acid hialuronic, buze marite, extensii de par, unghii false ? existau atatea proceduri de slabire, remodelare corporale, liposuctie sau alte minunatii ?

asa ca barbatii nu s-au lasat nici ei mai prejos si au trecut la etapa urmatoare, acordand mai multa atentie ingrijirii personale. ca unii exagereaza si asta se vede cu ochiul liber, da, e adevarat, insa la fel de bine putem spune la fel si despre multe femei, din jurul nostru sau de la TV.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai, dar si femeile au "evoluat" din punctul asta de vedere.

acum 15-20 de ani cine auzise de implanturi (sani, fese), botox, acid hialuronic, buze marite, extensii de par, unghii false ? existau atatea proceduri de slabire, remodelare corporale, liposuctie sau alte minunatii ?

asa ca barbatii nu s-au lasat nici ei mai prejos si au trecut la etapa urmatoare, acordand mai multa atentie ingrijirii personale. ca unii exagereaza si asta se vede cu ochiul liber, da, e adevarat, insa la fel de bine putem spune la fel si despre multe femei, din jurul nostru sau de la TV.

 

Ca parca nu puteau sa faca mai multa sala sau sapa :)))))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...