Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbati efeminati sau cu nostalgie despre barbatii de ieri


Recommended Posts

pt mine marlboro man e scary :)

 

oricum, nu stiu cine pe unde vede atatia barbati atat de efeminati? (adica de unde stiti ca is epilati cremati pamperiti?) in afara de showbiz,  filme sau reality tv care sincer numa' reality nu-i? 

 

ca in rest pe strada, in romania mai ales, acum 4 ani erau inca destui inca certati cu dusul zilnic, o doza minima de ingrijire in schimb afiseaza burta si parul prin camasa deschisa ne-necesar de mult. cui ii e asa dor cred ca nu s-a plimbat privind cu atentie pe strada in ultima vreme.

 

mi-a ramas in minte review-ul unei colege de ghetar, intoarsa din tara, in sumar "frumoasa si bestia" agatate la bratz.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

sapa..da....sa sape ce?santuri?

 

Mie imi plac barbatii care se ingrijesc.nu vad nimic rau in a merge la manichiura si pedichiura...urasc picioarele neingrijite.A,sotul meu petrece cam o ora in baie dimineata.Se oglindeste, parfumeaza,si altele ...se ingrijeste...manichiura si oedichiura i le fac eu...ii mai fac cate o masca de argila pentru ten...sau argila cu avocado...depinde.eu am noroc ca stau mai putin in baie ca el deoarece...parul meu sta cum trebuie...onulat,n-am nevoie de machiaj...n-am riduri si nici probleme cu tenul,oricum un fond de ten si o pudra si ruj imi iau 10 minute...dar nu prea folosesc.

 

CE mai un barbat care se ingrijeste imi place si ma bag in pat cu el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifhipster.jpg

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_images/master/attachicon.gifmarlboro.jpg

 

 

da' in between nu se poate? 

 

Si mai intreb odata, de cate ori ai vazut tu live si autentic pe individul din poza 1?

 

ca de mostre de poza 2, e plin. si eu am la munca un exemplar. stiu ca nu e frumos, si ca e judgemental, dar ma uit la el ca la o fosila umblatoare. nu ma pot abtine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti care e treaba? Ca barbatul "lor" de alta data a altfel decat barbatul "nostru" de alta data...

Imaginea care imi vine mie in cap cand aud sintagma, e cu un tip paros, cu un vag iz de transpiratie si un pronuntat iz de bere, care-si etaleaza ca pe trofeu burta de bere, care vine acasa de la partida de table din fata blocului, se descalta, isi pune posteriorul pe canapea si picioarele cu acea delicata aroma de sosete pe un taburet, isi aprinde nervos o tigara (ca bricheta a ramas fara gaz si chibritul da rateu) si scuipand cateva coji de seminte partial in scrumiera, partial pe canapea, intreaba: "Fa, e gata masa?"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.knucklepit.com/_tgeorges%20st-pierre10-3.jpg

 

 

asa ceva mai degraba :))))

 

eu cam ridic o spranceana cand vad barbati la manichiura si pedichiura. si nici dupa pensat nu ma dau in vant.

epilatul il inteleg, ca se vad muschii mai frumos.

tine si de gusturi, dar mie imi place un barbat care e mai mult animalic decat gingas :P

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...