Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Barbati efeminati sau cu nostalgie despre barbatii de ieri


Recommended Posts

  • Răspunsuri 72
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hi-hi-hi ca fu vorba de rockeri, 

 

http://asbiritas.com.br/wp-content/uploads/2013/01/tuomas5.png

uite, dupa nenea asta sunt topita!

 

Dar e fardat si n-are pic de par prin cele locuri...  (e clapistul Nightwish). 

 

Uite, de ex mie imi place mai mult Marco ;)

 

http://www.blingcheese.com/image/code/176/marco+hietala.htm

 

 

Am si eu un efeminat care-mi place, dar DOAR in varianta Legolas :D

 

http://adevarul.ro/news/societate/stapanul-inelelor-fratia-inelului-1_50abf07c7c42d5a66382d9e9/index.html

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai cat o fi de animal dar daca are unghiile murdare cu pielitele aiurea sau unghiile la picioare murdare,taiate haotic,cu colturi si pielite mie mi se face rau.Exista "animale"...ingrijjite...cand pune mana aia puternica sa fie o mana curata....

Astea-s extremele de care spuneam:daca nu merge la manichiura/pedichiur automat are unghiile murdare!

 

Sunt barbati ingrijiti ,fara unghii indoliate si care  nu frecventeaza serviciile sus numite(recunosc ca faza cu pielitele m-a impresionat profund [:-)))] [:-)))] ).Igiena personala a existat si exista si inaintea efiminatilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu asimileaza nimeni nimic.

Eu merg la sala...vad acolo masculi cu muschi garla.Dar ma uit si la mainile lor.Unii au maini puternice,barbatesti ingrijite,altii vai de capul lor.Nu e extrema.e NORMAL zic eu.Mie imi plac si gata.Iar genul cu plete imi provoaca repulsie...mie imi plac tunsi scurt...fara barba si mustata si cu muschi.Il pun pe sot sa traga de fiare de il doare splina,pe bune.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu asimileaza nimeni nimic. Eu merg la sala...vad acolo masculi cu muschi garla.Dar ma uit si la mainile lor.Unii au maini puternice,barbatesti ingrijite,altii vai de capul lor.Nu e extrema.e NORMAL zic eu.Mie imi plac si gata.Iar genul cu plete imi provoaca repulsie...mie imi plac tunsi scurt...fara barba si mustata si cu muschi.Il pun pe sot sa traga de fiare de il doare splina,pe bune.

 

Ce ma bucur, raman mai multi pentru astea ca mine [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, fiica-mii ii place de ei...si ea se uita [:-)))]  [:-)))]

 

Al meu se rade (mai putin pe picioare si pe maini), dar o face pt el, nu pt mine...am vrut sa-l epilez la subrat (eu ma epilez singura de 10 ani cu ceara calda, adusa din tara, asa ca am devenit profi in domeniul asta [:)] ), dar ii e frica..cica e sigur ca o sa-l doara rau [ups] in tinerete a fost fanatic cu fitness-ul, asa ca la aproape 50 de ani arata ft bine...eu sunt geloasa pe muschii lui pectorali [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...