Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Amurgul zeilor


Recommended Posts

  • Răspunsuri 248
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mvaiii ...ce porcarie. Asa ma bucur de fiecare veste buna pe care o aud, de fiecare succes impotriva acestei boli. Asa m-am bucurat de vestile de pana acum ...

 

Iti spun sincer, ca eu sunt foarte reticenta la tratamentele naturiste ...se da o lupta in mine, vreau sa cred in eficienta lor si de fiecare data sunt dezamagita ...recidiva tatalui tau este o noua dezamagire ..

 

 

Imi pare tare rau ...trebuie sa va reveniti din șoc si sa nu cadeti in depresie. Nu voi, cei de langa el ...caci multe si nu bune se vor intampla cu el ...si finalul, desi il dorim cat mai indepartat, cateodata este o binecuvântare. 

 

Va doresc putere ...si din experienta iti spun ca mai greu e acum, pana se termina, decat dupa ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mvaiii ...ce porcarie. Asa ma bucur de fiecare veste buna pe care o aud, de fiecare succes impotriva acestei boli. Asa m-am bucurat de vestile de pana acum ...

 

Iti spun sincer, ca eu sunt foarte reticenta la tratamentele naturiste ...se da o lupta in mine, vreau sa cred in eficienta lor si de fiecare data sunt dezamagita ...recidiva tatalui tau este o noua dezamagire ..

 

 

Imi pare tare rau ...trebuie sa va reveniti din șoc si sa nu cadeti in depresie. Nu voi, cei de langa el ...caci multe si nu bune se vor intampla cu el ...si finalul, desi il dorim cat mai indepartat, cateodata este o binecuvântare. 

 

Va doresc putere ...si din experienta iti spun ca mai greu e acum, pana se termina, decat dupa ...

 

Ei, nici nu e ca si cum s-ar fi tinut de regimul prescris... Zici ca il manca regimul pe el, asa a fugit de el... 

 

Cat despre depresie... Oh, Doamne, e atat de aproape... Mintea mea nu poate gandi, rabdarea mea s-a terminat, la serviciu sunt o epava, trebuie sa fac frumos pentru toata lumea, sa ma prefac ca totul e bine... Merg ca melcul cu masina ca sa pot profita de momentele de singuratate de la volan, cand nu trebuie sa ma prefac pentru nimeni... Nici aia mica nu reuseste sa ma scoata din butoi, desi incearca, saracuta... Avem noi o chestie, cand ii vine sa planga, chiar daca ne certam, daca zice ca vrea sa planga la mine in brate o iau strans si o mangai pana se linisteste. Ei, bine, ieri seara a venit la mine si mi-a zis: "Mami, daca vrei, poti sa plangi la mine in brate!" Desi nu plangeam, dar eram foarte nervoasa. Si desi nu stie toata tarasenia, stie doar ca ne rugam seara pentru Tataie...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...