Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

La mine au venit ele sa ma întrebe. Dar apoi am mai intrebat eu cand am crezut ca e cazul. :) eu zic sa ii lași sa vina ei si sa te abordeze. Nu cu carti. Si mai ales fara poze :). Mai ales ca sunt fata si băiat si se vad in pielea goală. :)

Ce, noi cum am aflat? :)

Cum am aflat eu ?

Pfuuuu ...la scoala, din gura targului.

Multa vreme am crezut ca barbatul si femeia se potrivesc unul in stanga si altul in dreapta WC-ului si barvatul face pipi in vaginul femeii ...

Despre 2 gauri, am aflat prin liceu ...si de atunci si pana in facultate eram convinsa ca orice ejaculare a barbatului se lasa cu cate un copil. Sa va spun cand primul meu prieten, pe a carei putza mi-a pus el mana mea, a comis-o prin chilotii lui si mi-a murdarit si mie slipii ...sa ca spun cat de intzepenita de frica am fost ca raman gravida ? Cum ? Nu stiam, asa, de pe slip ...

 

Noroc ca primul cu care am facut-o era mare priceput ...in detoate. Si ce sa faca sa iti placa, si ce sa faca sa nu se lase cu urmari, si ce sa faca sa te indragosteti de el.

Enorm de mult conteaza cum incepe viata asta sexuala ...enorm. Stiu niste povesti de groaza, cu urmari si traume si teama intinse pe ani de zile.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da, I can ...

Cica ieri, cand eu nu puteam face intercompany reconciliation ca Stupido era plecat de la birou si nu isi bagase datele ...ieri deci, trebuia sa il rog frumos, calm si mieros, sa isi faca treaba ...

Ah, pardon ...l-am rugat. Si mi-a spus ca in 10 min este lunch time si el nu isi rateaza lunch-ul, asa ca isi baga datele dupa lunch. Atunci m-am infipt in gatul lui si i-am zis ca daca nu pleca intre 10:30 si 11:30, poate avea timp sa isi bage datele ...ca din cauza lui, eu nu pot avansa.

Si m-am ales cu reclamatie la HR, ca sunt agresiva ...

 

Pai sa nu iti vina sa iti dai demisia ?

 

 

ba si inca cum sa nu. 

 

dar fii atenta ce am hotarat: ca de acum, zen. frumos, mieros, daca nu obtin rezultate, frumos si mieros cu seful:

 

cum sugerezi sa-l abordez pe cutarica, caci eu am incercat x y si z si nimic nu mi-a mers si nu isi face treaba.

 

si in felul asta cutarica sta linistit ca eu n-am dat cu parul, si in acelasi timp il si parasc fara sa para ca.

 

cine mi-a dat strategia? pai tocmai dl seful cel mare, vp-ul, care mi-a aratat si demonstrat in cate feluri pot eu sa score points daca ii abordez asa.

 

am zis ca e cam de gradinita sa ma duc la direct manager, dar el mi-a demonstrat cum gandesc ei.

 

ei bine, o facem si pe asta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MihaS. frumoase baile! sainteleg ca sutn baile voastre dupa renovare, nu?

 

mi-a placut mult mozaicul ala vertical...(hmmm...poate iti ccopiez idea) si cada aia mare

si sunt fancy suporturile alea pt prosoape (aveam si eu la  vila din eforie)...

 

si eu am incalzire in baie...e incalzire central cu venturi in fiecare baie. in fiecare baie am geamuri, in cea de la master bedroom am chiar si un balcon (care mi-a stricat toate planurile ca vroiam sa pun si o cada mare , dar nu pot ca e usa acolo.

 

ce nu mi-a placut la baile astea (scuze )

-in baia mica, nu mmi-a placut capacul de wc de culoare lemmnului(mi-a placut insa bolul cu motz)

-la oglinda as pune o rama si as allege o lampa mai fancy

-nu imi place cada pe picioare si dulapul ala in spate.

-nu imi plac dulapurile suspendate

 

 

la anul cu ajutorul lui Dumnezeu sper sa-mi remodelez alte 2 bai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ps, frumos si mieros, as face si eu un complaint in scris. asta cu mintea noua. ca inteleg ca l-am pus intr-o situatie neplacuta si unconfortable, dar uite cum era treaba, deadline-urile in urma, tu tot cu over time, ca ai fost f stresata de schimbarea cu sap si de erori si ca ai avut un moment emotional.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate Buflea. Cred ca si ceea ce ai scris tu m-a facut sa nu încep nicio discuție si sa o las pe Diana sa negocieze, cand va veni vremea, ceea ce a si facut, cu tatăl ei. Insa mi-era mila si de ea, ca era atat de rau psihic si fizic luni inainte si apoi dupa ce venea...si erau momente cand as fi vorbit, daca puteam, fara sa ma mai gândesc la săracul tata care nu își vede copilul. Stiu, din afara e usor de spus, ca nu esti implicat sentimental. Dar crede-ma ca atunci cand iti vezi copilul ca suferă, nu te mai gândești la restul.

 

Diana își petrece vacante cu noi. Excepție au fost cele in care nu a putut veni, pentru ca era la tatăl ei. Si in Ianuarie va fi cu noi.

MihaS, inteleg perfect neplacerile Dianei.

La fel stiu dezamagirea si regretele pe care amicul lui barbata-meu le are vis-a-vis de aceeasi situatie.

Eu i-am spus o singura data, ca si daca vizitele astea sunt fortzate de lege, el tot nu se bucura de fica-sa, fica-sa nu o sa se apropie de el.

"Si ce sa fac?" ...sa renunt si la asta, sa raman sa virbesc doar 15 min la telefon ? Dar sa platesc college, sa o ajut in viata, sa contribui ca parinte, unui copil pe care nu il vad aproape niciodata ? Ma simt folosit ...si da, cred ca este folosit.

 

Deocamdata, nu este pregatit sa lase totul si sa dea numai financiar ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, nu sunt doua bai, e una si acceasi baie...inainte si dupa. Primele fotografii sunt inainte. Vana era adusa in plus, nu era vana in baie, cea pe picioare. Lampa nu era inca, am scris in text la postare. Asta e lampa, exclude fata din poza :). 

 

post-3506-0-94916500-1415737137_thumb.jpg

 

buflea, am scris iar si am sters...nu stiu cine citeste pe aici...sorry, nu pot sa intru in mai multe detalii. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...