Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

fetele, voi v-ati indragostit de ceva artisti, cantareti de la voi din tarile de adoptie? Eu am mai multi, m-au prins asa pe rand...dar e o cnatareata care iese din tipare si dupa care mor...imi place absolut fiecare piesa a ei! Ma gandesc daca nu sunt defecta :).

 

Va las una din ele, nu stiu pe care sa o aleg...

 

https://www.youtube.com/watch?v=-pjfe721KPA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am vizitat vara trecută, venind din Italia, Berlinul. Si ne-am dus sa vedem zidul Berlinului, la punctul zero, așa zicea ghidul, unde exista o bucata mare din el, unde au murit zeci încercând sa il treacă. E un memorial tare frumos acolo, m-a impresionat. 25 de ani deja...parca a fost ieri si mai aveam o luna si ceva pana sa scăpăm si noi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele, voi v-ati indragostit de ceva artisti, cantareti de la voi din tarile de adoptie? Eu am mai multi, m-au prins asa pe rand...dar e o cnatareata care iese din tipare si dupa care mor...imi place absolut fiecare piesa a ei! Ma gandesc daca nu sunt defecta :).

 

Va las una din ele, nu stiu pe care sa o aleg...

 

https://www.youtube.com/watch?v=-pjfe721KPA

Daaaaa, m -am indragostit de cineva din tara mea de adoptie! De Robbie Williams! [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ai fost cumva in octombirie? Stiu ca vara e foarte cald.[/quote

Am fost cam în toate perioadele anului .

În octombrie e încă destul de frumos. ..dar din cauza vântului ...o sa ai nevoie de o geaca ceva. În rest soare și frumos ...

Nu te gândi la plaja cumva în octombrie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ah, pe el cred ca il stiai Letiția dinainte, nu? Eu pe astia de zic, i-am descoperit dupa ce am ajuns aici. :) si nu sunt cunoscuți in afara :).

Nu, nu il stiam. Stiam vag despre take that, dar nu robbie. Eu am plecat din Romania in 2000. O cintareata tinara care imi place e Pixie lott. Cintarett englezi sint mai toti cunoscuti inafara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ai fost cumva in octombirie? Stiu ca vara e foarte cald.[/quote

Am fost cam în toate perioadele anului .

În octombrie e încă destul de frumos. ..dar din cauza vântului ...o sa ai nevoie de o geaca ceva. În rest soare și frumos ...

Nu te gândi la plaja cumva în octombrie.

Aoleu! Eu vroiam sa fac si plaja! Trebuie sa-mi schimb strategia atunci. Multumesc  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...