Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

Mai scoate-i si tu din planurile lui de acum cativa ani in a deveni smecher - geaca de piele, parfum adanc si parul tzep ...pe toate le stia cand era mic ? Ce se intampla acum ?

Ce par ţep! Acum e tuns ca Justin Bieber.TOŢI adolescentii sunt tunsi ca ăla. Zici ca au frizerii matrita si o folosesc la oricare intra pe usa frizeriei.:)):))

 

Ce sa se intample? A dat peste o fata cum era Michelle cand facea dezastru printre baieti.:)):))

 

 

Poate se supără si Michelle pe mind si am "rezolvat"America in seara asta.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si merge precis chestia cu "Iarta-ma Doamne ca nu stiu ce fac?":)):))

Se iarta pacatele ?

 

 

Vreau sa stiu pentru cultura mea generală. :)):))

 

....de mult vroiam sa deschid un subiect la SC despre pacate...

 

da, daca , crezi in DUmnezeu  si iti ceri iertare LUI pt paccatele facute si iti pare rau ca le-ai facut (nu cca ai fost prins)  si incerci sa nu le mai faci, TOATE pacatele iti sunt iertate si uitate.

mai greu e pt oameni care greu isi iarta pacatele si cu atit mai greu si le uita si nu pot merge mai departe in mila si dragostea lui Dumnezeu.

 

Domnul  Isus pt asta a venit pe pamint, ca sa spele cu single lui TOATE pacatele oamenilor ,sa ofere mintuire si ca acestiaa sa poata ajunge in Rai si sa fie un exemplu de viata vesnica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa se intample? A dat peste o fata cum era Michelle cand facea dezastru printre baieti.:)):))

 

 

Poate se supără si Michelle pe mind si am "rezolvat"America in seara asta.:)):))

nee...nu ma supar.

chestia e ca nu pricepeam ce e asa de greu sa inteleaga cca nu mai vreau sa fim prieteni si gata si de ce facau atita tragedie si veneau cu atitea insistente. am jurnalul tineretii si scrisorile inimilor frinte ca referinta.

 

tzin minte ca m-am despartit cu un prieten dupa ziua mea, am primit cadoul si apoi I-am spus ca gata nu mai vreau sa fim prieteni...acum realizez cata nesimtire.

 sau ma luam pe bune cu mamele lor si saracii mai erau si acasa certati cca cine stie de ce tot din cauza lor nu mai suntem prieteni.

 

...ehe...am lista lunga de cerut iertare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uite, eu am făcut acum un pacat.

 

Am vorbit (scris) cu subinteles si m-am gandit la prostii si Michelle m-a luat in serios.

 

Michelle, eu am glumit .Tu te pui la mintea mea dusa cu sorcova?:)):))

...am prins momentul sa spun si eu ce stiu...pt tine , pt altii....stiti ca multa lume "ne ceteste" pe ascuns...si apoi primesc review-uri pe privat cu ce am spus/nu am spus...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michellino, coji de nuca si 365 de zile de Bible Community Service ...asta ca sa se reduca la jumate numarul afurisitelor ce-l pandesc pe Will ...

 

Cu cealalta jumatate, nu stiu ce faci ...cu cenusa in cap, merge ? Ca iti trimit eu o punga din semineul meu, tocmai vine iarna ...ca la voi acolo, de unde cenusa in soarele ala

 

PS ...in plus, sunt invidioasa ...ce de masculi in Valcea aia ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, buflea, pai cum asa toata ziua la cratita si sa-ti sara si grasimea de pe solduri? Vrei sa ne faci sa credem ca nimic-nimicut n-ai "gusta"?

 

ia si sufera matale ca mine si sa vezi cum iti sare pofta de mancare din gura si abia apoi grasimea de pe solduri:D

 

elydo, tin sa te anunti: cartofii sa cuptor cu oua si sau fara bacon, la fel precum musacaua, e amestecate: D Imi rod genunchii de pomana, ca le da cu flit.

 

Si michelle, crezi ca asa se spala pacatele, povestindu-mi de papagalul vecinilor?:d care face tot ce refuza MoMo sa faca?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Si michelle, crezi ca asa se spala pacatele, povestindu-mi de papagalul vecinilor?:d care face tot ce refuza MoMo sa faca?

am crezut ca ai citit ce am scris in urma cu citeva zile. mai luasera unul care nu facea nimic, nu se misca , nu zbura, nu iesea din cusca....si l-au returnat.

apoi au luat pe asta Rio, care e vessel, ciripeste...sta pe umar...dar musca.

 

ps. nu ma pricep la pasari, dar ca orice pet, are nevoie de o perioada de acomodare...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...