Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

'neata!

 

Hop si eu.

 

 

Apropo de reactia Flaviei "you are married".

Eduard avea o fixatie ori de cate ori eram nevoiti sa mergem cu taxiul.Cred ca avea senzatia ca daca ne suim in alta masina decat cea a tatalui sau,mergem si nu ne mai intoarcem.Asadar fiecare calatorie cu taxiul debuta cu crize de plans si nununu.Dupa ce s-a mai marit si a inceput sa vorbeasca ,cum se urca in taxiu cum tipa:

-Mamaaaa mea e maritataaaa!!!!

Era de rasu' plansu'.

Robert in schimb facea crize daca la vreo petrecere dansam cu altcineva decat tatal sau.Radu instiinta cu un zambet sadic ca sunt maica-sa si ca-s maritata,Maria la fel,astia din urma continua si acum,la Maria e de asteptat dar Radu... e totusi cam prea mare pt asta  [batcap]

Ursu e satisfacut de toate cele scrise mai sus,are cine ma pazi si feri de eventualii pretendenti,el nu trebuie sa-si faca probleme  [pk]

 

Acum ,in ce priveste meniul,pt ca ieri am ajuns deselata acasa de atata dute-vino,am pregatit ceva usor si rapid si care s-a mancat cu mare pofta.

 

Aviz Aqai

e fara sos ,ma rog oul batut cu lapte nu poate fi numit sos

 

http://diply.com/creativeideas/egg-cellent-cobbler/12001

 

Pt ca astazi va fi seara fetelor si voi merge la cafea cu prietenele mele, voi fi o mama inconstienta si puturoasa si le voi servi la cina cremwursti,nu va plange nimeni,n-au mai mancat de vreo luna si evident sunt ahtiati dupa astfel de porcarii.

 

Ramane totusi sa gatesc pt pranz si m-am gandit la o tocanita de pui cu masline si ardei.

 

Elyda

ai pus sau nu reteta de ciorba falsa  aici?!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

 

 

 

Elyda

ai pus sau nu reteta de ciorba falsa  aici?!

 

Si tu Brutus?:)):))

 

Si tu vrei sa vorbesc despre ciorba loc sa port discutii inteligente despre "Sotia 22"carte pentru care îi multumesc Miannei:) si pe care o "legumesc" ca sa o termin mai greu:))

 

O tin in geanta si citesc in situatii limita (la cate o coada pe la un ghișeu cand trebuie sa depun o hartiuta fara de care statul român nu poate sa functioneze si nu as vrea sa fiu eu Gica Contra:)))

 

Vad ca am pe aici o imagine extrem de diferita fata de cea reală. :)):))Sunt o femeie desteapta si sobra , care nu ranjeste fara rost, nu asculta bancuri pentru ca o întrerup din invatarea unor citate din Kant (pe care le folosesc in conversatiile cu functionarii de la ghișeele mentionate,mai sus:))) si gatesc numai mancaruri fine si simandicoase gen"coc o vin, anghemaht de pui,cordon(ul) bleo (de la sortul de bucatarie):)):))

 

A zis ea Michelle ca sunt altfel decat si-a imaginat !:)):))

Nu mi-a spus ce si-a imaginat :)):))

 

 

Revin cu reteta.:))

 

Andra, spune-i Ursului tau sa traga o fuga sa-i umplu sufertasul cu ciorba.Are doamna bucătăreasă destulă !:))

 

 

Si nici nu mi-am baut ness-ul...va dati seama cum ma manifest după ce il beau?:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamaaa ...eu nu am stiut ca menstra poate vebi la 9 ani. Pai Flavia tocmai face 9 ani luna viitoare.

 

Si iar ma izbesc de aceeasi dilema la care nimeni nu raspunde ...cum incep ? ...pentru ca ea nu m-a intrebat nimic pana acum.

 

"Draga Flavia, azi trebuie sa iti vorbesc despre ciclu " ?

 

Cartea aia nu a interesat-o deloc. Daca Alex a rasfoit-o, ea nu a trecut de coperta ...

E mica mai, Buflea, pentru a o interesa sexul sau sexualitatea.

 

Flavia nu a vazut niciodata tampoanele tale? Nu te-a intrebat ce-i cu ele? De aici poti incepe discutia. Pariu ca a auzit cate ceva la scoala.

Pe la 9-10 o sa le faca si la scoala educatia fiziologica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...