Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

Măi, la noi în casă ciorba asta nu se cheamă ciorbă falsă de burtă ci se cheamă ”ciorba Daniela” [:D]. Este my signature dish   [:-)))] . Când nu știu ce zamă să fac, fac o variantă de ciorbă din asta. Sau, la alegere, o supă-cremă de ceva. Și, da, e foarte bună, așa falsa-falselor cum este  [:)] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neatza,

eu nu mai am somn de la ora 6.nu stiu cce am de nu pot sa dorm si eu mai mult, maccar pana la 7-7:30. William e la ffel sescoala din viul nopti si pan ala 8:45 cand plecam nu stie ce sa mi ffaca.

 

ciorba de burta eu facc numai Mexicana de cind am descoperit-o. imi place mult mai mult decat cea romaneasca.

 

pare interesanta retzeta cu ciuperci.

eu cum sa le zic la ciupercile alea, oare or fi pe la noi?

Buflea tu le-ai gasit?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza,

eu nu mai am somn de la ora 6.nu stiu cce am de nu pot sa dorm si eu mai mult, maccar pana la 7-7:30. William e la ffel sescoala din viul nopti si pan ala 8:45 cand plecam nu stie ce sa mi ffaca.

 

ciorba de burta eu facc numai Mexicana de cind am descoperit-o. imi place mult mai mult decat cea romaneasca.

 

pare interesanta retzeta cu ciuperci.

eu cum sa le zic la ciupercile alea, oare or fi pe la noi?

Buflea tu le-ai gasit?

michelle, dar la ce ora va culcati seara ?

iar pleurotus se numeste oyster mushroom la voi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata mea rece si insorita,

 

Si mie mi-a placut Sotia22 ...stiu ca am cerut pe forum intrebarile din survey si cineva mi le-a trimis.

 

Michellino, care sa fie procedura ? Te duci la Western Union, completezi un formular, pui o parola, dai banii, il suni pe tatal tau si ii dai parola cu care ridica banii ...asa era acum vreo 8 ani cand am trimis eu ultima data. Vezi ca iti ia comision, parca pana la $500 este un flat fee, dupa aia e procent.

 

Si eu am spalat aseara ...o masina plina de albe. A durat o ora sa le intind, noroc ca m-a ajutat Flavia la ciorapi, sa-i imperecheze.

 

Barbatul a intrat in lumea investitiilor. De vreo 2 luni studiaza pe net cum merge bursa ...m-a zapacit in fiecare seara cu diverse companii ...ieri a dat Cisco rezultatele, azi da Walmart. A si investut si a castigat marea suma de $158 ...dupa ce a pierdut vreo $220 la alt stoc. Dar e foarte pasionat ...

 

Noi azi avem la serviciu lunch de Curcaneala ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...