Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ma ajutati si pe mine cu ceva site-uri de unde comandati online? Ma intereseaza pt cadouri le de Craciun ale Lui Eric, ca NU am unde Sa le mai car si pe Alea acum. 

Multumesc!  [flo2]

 

 

amazon. eu comand de pe amazon pt piticii mei din Ro.

 

carmen, cum mai esti? esti bine, s-au linistit putin atacurile de panica?

 

e un pas mare pe care il faci tu, stray strong, remember to keep breathing, adapteaza-te la ce gasesti si ai mare grija sa aduni pe langa tine numai oameni care te vor umple de lucruri bune si energii pozitive.

 

e tare greu cand esti jos si mai dau si altii in tine.

 

hug!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

 

Hop si eu.

 

 

Apropo de reactia Flaviei "you are married".

Eduard avea o fixatie ori de cate ori eram nevoiti sa mergem cu taxiul.Cred ca avea senzatia ca daca ne suim in alta masina decat cea a tatalui sau,mergem si nu ne mai intoarcem.Asadar fiecare calatorie cu taxiul debuta cu crize de plans si nununu.Dupa ce s-a mai marit si a inceput sa vorbeasca ,cum se urca in taxiu cum tipa:

-Mamaaaa mea e maritataaaa!!!!

Era de rasu' plansu'.

Robert in schimb facea crize daca la vreo petrecere dansam cu altcineva decat tatal sau.Radu instiinta cu un zambet sadic ca sunt maica-sa si ca-s maritata,Maria la fel,astia din urma continua si acum,la Maria e de asteptat dar Radu... e totusi cam prea mare pt asta  [batcap]

Ursu e satisfacut de toate cele scrise mai sus,are cine ma pazi si feri de eventualii pretendenti,el nu trebuie sa-si faca probleme  [pk]

 

Acum ,in ce priveste meniul,pt ca ieri am ajuns deselata acasa de atata dute-vino,am pregatit ceva usor si rapid si care s-a mancat cu mare pofta.

 

Aviz Aqai

e fara sos ,ma rog oul batut cu lapte nu poate fi numit sos

 

http://diply.com/creativeideas/egg-cellent-cobbler/12001

 

Pt ca astazi va fi seara fetelor si voi merge la cafea cu prietenele mele, voi fi o mama inconstienta si puturoasa si le voi servi la cina cremwursti,nu va plange nimeni,n-au mai mancat de vreo luna si evident sunt ahtiati dupa astfel de porcarii.

 

Ramane totusi sa gatesc pt pranz si m-am gandit la o tocanita de pui cu masline si ardei.

 

Elyda

ai pus sau nu reteta de ciorba falsa  aici?!

 

 

ce de idei pe Eduard si Robert! 

 

multumesc de link si sper ca te-ai distrat cu prietenele!

 

eu am fost mama buna si am gatit de la libanez, s-au razgandit, n-au mai vrut hamburgers. am fost si sotie buna, ca dl sotul meu a apreciat mai mult libanezul decat orice alta opriune :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

William la 9-9:30, noi pe la 10-10:30

 

mersi, o sa le ccaut si eu.

 

oh, pai va culcati devreme. de aceea va treziti cu noaptea in cap :-).

 

buflea, ti-ar fi mai usor cu sosetele daca le-ai imperechea inainte de a le baga in masina.

uite ce poti folosi:

http://www.bizoo.ro/firma/directmail/vanzare/5671705/clipsuri-pentru-sosete-7buc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata mea rece si insorita,

 

Si mie mi-a placut Sotia22 ...stiu ca am cerut pe forum intrebarile din survey si cineva mi le-a trimis.

 

Michellino, care sa fie procedura ? Te duci la Western Union, completezi un formular, pui o parola, dai banii, il suni pe tatal tau si ii dai parola cu care ridica banii ...asa era acum vreo 8 ani cand am trimis eu ultima data. Vezi ca iti ia comision, parca pana la $500 este un flat fee, dupa aia e procent.

 

Si eu am spalat aseara ...o masina plina de albe. A durat o ora sa le intind, noroc ca m-a ajutat Flavia la ciorapi, sa-i imperecheze.

 

Barbatul a intrat in lumea investitiilor. De vreo 2 luni studiaza pe net cum merge bursa ...m-a zapacit in fiecare seara cu diverse companii ...ieri a dat Cisco rezultatele, azi da Walmart. A si investut si a castigat marea suma de $158 ...dupa ce a pierdut vreo $220 la alt stoc. Dar e foarte pasionat ...

 

Noi azi avem la serviciu lunch de Curcaneala ...

 

 

anumite persoane spun ca in sectorul energetic e de investit long term... pt ca piatza nu-i iubeste. si ca daca te uiti cu atentie, sunt vreo cateva companii foarte solide dpdv financiar, care si platesc dividende bune dar sunt traded la preturi istoric-minime.

 

si eu socotesc dac asa ma bag au ba. asa un pic, not big.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oh, pai va culcati devreme. de aceea va treziti cu noaptea in cap :-).

 

buflea, ti-ar fi mai usor cu sosetele daca le-ai imperechea inainte de a le baga in masina.

uite ce poti folosi:

http://www.bizoo.ro/firma/directmail/vanzare/5671705/clipsuri-pentru-sosete-7buc

 

 

care, bre, devreme ca ai mei dorm la 9. si daca-s norocoasa, si eu alaturi de ei. din pacate rareori imi iesi inainte de 10.30-11. si as dormi, dimineata... fara mila. pana la 10. daca m-ar lasa cineva.

 

copiii se trezesc cel tarziu la 7.30 NUMAI SI NUMAI daca nu avem de mers nicaieri. adica daca am putea dormi mult.  [zid]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...