Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

si cum spune o prietena dea mea ....white shit is back...adica zapezi si frigului si vremei de Cleveland si efectele lacurilor bla bla , pai da nus pregatita pt frig si zapada vreau la cald [flo2] dimineata deja ningea si ninge in continuare [alcool] place doar de craciun si anul nou in rest nu,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si eu acasa de la cele 8 ore de stors creierii, a fost practic interesant, am ajuns la multe conlcuzii bune, avem la ce lucra mai departe. 

 

Mama dupa ce a plecat cu o ora intarziere din Cluj, a avut numai o ora sa schimbe avionul, de eu cu sora-mea deja nu stiam daca prinde sau nu, vazuse ea ca avionul a aterizat, cu 10min inainte sa plece avionul mi-a trimis mama SMS ca gata, l-a prins! Huh, va ajunge la timp deci la NY. La noi noaptea, dar sper ca va fi ok, eu vo stii numai dimineata. 

 

Roxana, bar???? :))) Acolo se bea, e scump aici. Iar la brunch nu contribui eu cu mare lucru, decat cu un tort si spatiu, isi aduce fiecare de acasa de papa. Asa cica se face, nu vreau eu sa le schimb obiceiurile :)). Seara se vor duce apoi undeva sa se distreze. 

 

La noi inca 10 zile de acum incolo vremea ramane tot asa ca acum, 5-8 grade zi sau noapte. Ma tot uit, ca inca nu am schimbat cauciucurile de iarna la masini, barbatul nu are voie efort inca o saptamana. Sigur ca putem sa le ducem la mecanic, dar cineva trebuie sa sune sa programeze. Cum amandoi lucram in perioada in care sunt si aia de gasit, inca nu am apucat...

 

Dar chiar daca nu vine zapada, Silvia a vrut cizme, haina noua, caciula, manusi de zapada si pantaloni. Azi am avut reduceri la magazine si am fost la stricat bani si imbracat copil. 

 

Mianna, notat filmul!  [flo2]

 

Nah, seara frumoasa! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aqai, zau ca habar n-am cum as reactiona in locul tau: pe-o parte m-as bucura asa... 5 minute :D

 

da... sa vezi ce ne-am bucurat dimineata cand autobuzul a intarziat, au trebuit dusi copiii la scoala, apoi eu sa-l duc pe dl sot la servi sa-mi ramana masina (pe cealalta nu avem inca roti de iarna) sa-l pot duce pe Alex la doctor... sa merg dintr-un capat in altul de oras (mai, ca varfurile stelelor scoala, dl sot, cabinetul medical, am crosetat orasul la 30 de km/ ora de m-am plictisit)... abia acum am ajuns la munca.

 

am incercat sa ma opresc si la luat sange, dar eray vreo 15 persoane inaintea noastra, am zis no way. ne trezim maine dimi la 7 sa fim acolo.

 

ca sa-l verificam pe Alex daca e anemic de tot oboseste asa repede. ca la plamani/ inima a zis ca e ok.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea, eu nu zic sa-l lasi cu tema gresita.

 

si te inteleg, ca si Tudor exact la fel, numai cum vrea el.ce fac eu, ii explic, scriu pe tabla, ca mi-am luat tabla acasa, demonstrez ordinea operatiilor si apoi il pun sa refaca ce-i gresit.

 

daca vrea sa le faca-n cap bine, daca nu nu, da' pana nu le scrie bine le tot stergem si refacem.

 

ca m-am saturat sa ma cert cu el sa le ia pas cu pas si sa le scrie in ordine. si dupa ce ar ede refactut de cate 5 ori un exercitiu, vine el si ma intreaba: cum era your trick?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...