Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Incepem weekend-ul pe Ghetar...si-o tinem tot asa!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 744
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Viviana atatea abjectii si atatia abjecti ca in aceasta campanie n-am vazut.In ce priveste votul eu l-am amenintat pe puturosul de Radu ca de nu vine duminica acasa cu buletinul in dinti sa mearga la vot "nu i-s muma eu".La politichie se pricepe pana si Edy care m-a intrebat:- ---- - Mamiiiii de ce zambeste Ponta asta asa? -Nu stiu mami,asa zambeste el. -Ma sperie!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum mai e, vede bine? L-a durut?

Si tu si Letitia m-ati pus pe ganduri.. Cred ca o sa ma laser-uiesc si eu, sa imi corectez miopia de -2.5 /3 [:)]

Nu l-a durut dar își picura antiinflamatoare de doua ori pe zi. Deocamdată vede amestecat, ca numai un ochi e operat. Dar e ok. Mai are un hop peste trei saptamani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum mai e, vede bine? L-a durut?

Si tu si Letitia m-ati pus pe ganduri.. Cred ca o sa ma laser-uiesc si eu, sa imi corectez miopia de -2.5 /3 [:)]

Iti recomand cu caldura. Eu am vazut de a 2a zi bine, am fost operata la ambii ochi in aceiasi sedinta dar mi-am pus antibiotice 2 sapatamini preventiv.

 

La multi ani sarbatoritilor! [deziuata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

io-s la sezonul 11 din Anatomie [:)]

 

nu mai stiu daca am mentionat cat imi place si Royal Pain - in prima zi am vazut aproape tot sezonul 1; adica 11 episoade [pk] niciodata n-am ingurgitat atat de mult dintr-un serial intr-o singura zi [:)]

 

Si eu, si eu, dar ala e sezonul curent, tre sa stau cite=o saptamina intre doua, asa ca le las sa se inregistreze si bag un maraton la citeva saptamini... 

 

ce e royal pain? tot doctori? de ce iti place?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu mi-a placut Royal Pains.. cel putin nu acum cativa ani, cand am incercat sa vad primele episoade [:)]

Am asa multe seriale de vazut (cred ca in total vreo 50 [fal] ), adica din astea care inca se filmeaza.. dar in ultimul timp parca nu ma mai atrage niciunu' f. mult. Si la Grey's Anatomy astept sa se adune vreo 2-3 ca sa le vad (inainte le vedeam  odata cu difuzarea lor in USA). Am preferat sa revad Louie si Curb your enthusiasm sau sa ascult muzica la culcare [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata ghetar!

 

La multi ani frumosi, Aschiutza! Sper ca esti bine si ca ai petrecut frumos, sa fii sanatoasa si fericita si sa ti se implineasca toate dorintele!  [flo2]

 

La multi ani, Monica, pentru fetita! Sa creasca frumos si sa fie iubita si norocoasa!

 

Strumpf, congrats!  [pk]  Dar cred ca este mesajul lunii Octombrie, nu? Ca Noiembrie nu s-a incheiat. Desi mi-l amintesc, si cred ca merge si pe Noiembrie castigator  [flo2]

 

Revin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...